Zamknij
REKLAMA

Pracowity weekend tenisistów stołowych

16:16, 12.03.2018 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Pierwszy zespół Alfy Gostynin grał w Warszawie ze Spójnią, a drugi – w Nowym Dworze Mazowieckim z Redutą. Obie nasze ekipy wygrały swe pojedynki. A w Nadarzynie gostynianie walczyli w III Grand Prix Mazowsza.

Pierwszy zespół Alfy w kolejnym trzecioligowym starciu ograł na wyjeździe Spójnię Warszawa 8:5. Punkty dla Alfy zdobywali: Tomasz Kowalczyk 3,5, Adrian Przybyła 2 oraz Arkadiusz Rutowski 2,5.
W grupie A piątej ligi drugi zespół Alfy stanął w Nowym Dworze Mazowieckim do walki z tamtejszą Redutą, wygrywając 8:3 dzięki punktom Bartłomieja Kapturowskiego ( 3,5), Mai Pawłowskiej (1,5), Jacka Obszyńskiego (1) i Patryka Szpejnowskiego (2).
W Nadarzynie młodzież z Alfy rywalizowała w III Grand Prix Mazowsza kadetów i kadetek. Najlepiej spisała się Maja Pawłowska, która ukończył rywalizację na czwartej pozycji. Chłopcy wypadli nieco słabiej. Żaden z nich nie zdołał zakwalifikować się do pierwszej szesnatstki.

(T.P)
REKLAMA

Komentarze (1)

Wang Chao Li Wang Chao Li

0 0

Taki szczegół - z tą Redutą to my grali u siebie. Ale - co istotne - oba mecze wygrane !!!!! Gratulacje i tak trzymać ALFA !!! 12:47, 13.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone | 2018