Zamknij
REKLAMA

Szansa na wsparcie dla naszych gmin i dla powiatu

13:42, 13.03.2018 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Samorząd województwa mazowieckiego przeznaczył 10 milionów złotych na modernizację lub budowę obiektów sportowych. Pieniądze mogą być wykorzystane na przebudowę lub stawianie hal, boisk, siłowni plenerowych, torów rowerowych, skateparków, kortów tenisowych, lodowisk oraz placów sportowo-rekreacyjnych. Wnioski składać można do 23 marca.

„Mazowiecki Instrument Wsparcia Infrastruktury Sportowej Mazowsze 2018” to pierwszy od paru lat program wsparcia, dzięki któremu gminy i powiaty pozyskać mogą pieniądze na budowę lub modernizację hal, boisk, czy kortów tenisowych.
Katalog obiektów, na które można pozyskać dotacje, nie ma charakteru zamkniętego. Pieniądze przeznaczyć można między innymi na zakup i montaż trybun, zaplecza szatniowo-sanitarnego, ogrodzenia, oświetlenia czy piłkochwytów. Zgłoszone zadanie musi być zrealizowane do końca 2018 roku. Każdy powiat lub gmina może złożyć nie więcej niż dwa wnioski. Dotacja nie może przekroczyć 75 kosztów kwalifikowanych projektu i nie może wynieść więcej niż 200 tys. zł.
– Zakres inwestycji, na które można pozyskać dofinansowanie, jest bardzo szeroki. To nie tylko hale i boiska sportowe, tory rowerowe, siłownie plenerowe, ale także popularne wśród młodzieży skateparki. Bardzo nam zależy, aby jak najwięcej mazowieckich gmin i powiatów zgłosiło się do tego programu – zaprasza Elżbieta Lanc, członek zarządu województwa mazowieckiego.

(T.P)
REKLAMA

Komentarze (2)

OnOn

0 1

Niech na drogi przeznacza jakieś pieniądze bo ludzie nie mogą wyjezdzac 05:44, 14.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

marekmarek

1 0

To niech ludzie siedza w domu 06:17, 14.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone | 2018