Zamknij
REKLAMA

Młodzi artyści mają bardzo bogatą wyobraźnię [ZDJĘCIA]

12:50, 16.05.2018 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na projekt muralu, który promować ma integracyjny plac zabaw dla dzieci w Gostyninie. Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych.


– Dziękujemy za wszystkie piękne prace złożone w naszym konkursie. Potwierdziły one, że dzieci z Gostynina mają wyobraźnię, talent plastyczny. A przede wszystkim doskonale rozumieją ideę integracji dzieci zdrowych i niepełnosprawnych – mówi Mariola Jóźwiak-Węclewska, inicjatorka konkursu.

Nagrody wręczone zostaną w dniu oficjalnego otwarcia integracyjnego placu zabaw w Gostyninie, które zaplanowane zostało na czerwiec. Prace, które zdobyły nagrody, będą wykorzystane przy projektowaniu muralu promującego integracyjny plac zabaw dla dzieci w Gostyninie na osiedlu Wojska Polskiego. W planach jest również zorganizowanie wystawy wszystkich prac konkursowych.

Wyniki konkursu”
4- 6 lat:
I miejsce: Nina Kryska, Przedszkole nr 2 z Oddziałem Integracyjnym
II miejsce: Weronika Tuana Örüç, 
III miejsce: Zuzanna Sierant, Przedszkole nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie
Wyróżnienia:  
Zosia Markowska, Przedszkole nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie
Aleksandra Papiernik, Przedszkole nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie
7-9 lat:
I miejsce: Zuzanna Koczaska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie
II miejsce: Adrian Leśniewski, Przedszkole nr 5 w Gostyninie
III miejsce: Jan Redełkiewicz, Przedszkole nr 4 w Gostyninie
Wyróżnienia: 
Zuzanna Białek, Przedszkole nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie
Lena Szyperska, Przedszkole nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie
Weronika Kowalczyk, Przedszkole nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Gostyninie
10-12 lat: 
I miejsce: Julia Michalak, Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyninie
II miejsce: Lena Bobowska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie

(T.P)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

niepełnosprawny  Krzniepełnosprawny Krz

7 0

Brawo dla pomysłodawców!My, niepełnosprawni jesteśmy bardzo wdzięczni za zainteresowanie oraz działanie na naszą rzecz. Nie zrozumie nigdy zdrowy chorego, więc proszę nie dawać łapek w dół czy pustych i złośliwych komentarzy (jak to w przeszłości bywało w przypadku innych artykułów).Za pozytywne komentarze z góry bardzo jestem wdzięczny. Moim jedynym sprzymierzeńcem są jedynie osoby niepełnosprawne jak ja oraz wszyscy, którzy pochylają się nad naszym ciężkim,codziennym życiem. Z całego serca,jeszcze raz szczerze dziękuję w imieniu swoim oraz moich rodziców. Nareszcie moje życie złapie oddech poza czterema ścianami i nie będę postrzegany na placu zabaw jak główny obiekt zainteresowania - będę wśród swoich-przyjaciół (nie tylko niepełnosprawnych ale całkiem zdrowych).Dziękuję za wiarę, nadzieję i miłość.Tylko tyle i aż tyle.Pozdrawiam wszystkich. 13:26, 16.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone