Zamknij
REKLAMA

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed nawałnicą

13:36, 16.05.2018 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Biura Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych IMGW zapowiada, że od godziny 14.00 w środę 16 maja do godziny 2.00 w czwartek 17 maja spodziewać się należy intensywnych opadów oraz burz.

Komunikat w sprawie spodziewanego się załamania pogody przekazany nam został przez Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gostyninie. Z prognoz BPMiK IMGW wynika, że mieszkańcy Gostynina i powiatu gostynińskiego spodziewać się mogą w najbliższych godzinach intensywnych opadów deszczu o umiarkowanym i silnym natężeniu, których wysokość sięgnąć może nawet 40 milimetrów. Możliwe jest również przejście burzy, podczas której spodziewane są porywy wiatru sięgające nawet do 70 kilometrów na godzinę.

(T.P)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone