Zamknij
REKLAMA

Przyjdź na imprezę przy MCK-u i zrób coś nie tylko dla siebie

14:44, 16.05.2018 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Karma, miski, koce i wszelkie inne przedmioty, dzięki którym zwierzęta mogą poczuć się szczęśliwe, będą zbierane podczas akcji „Rusz się i pomóż zwierzakom”, która odbędzie się w sobotę 19 maja przy MCK-u.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Gostynina (i  nie tylko), którzy chcieliby poruszać się na świeżym powietrzu, a przy okazji zrobić coś pożytecznego. W planach imprezy są między innymi pokazy taneczne, maraton zumby i taniec integracyjny. Za ich poprowadzenie odpowiadać będą Dorota Sobiecka, Agnieszka Dąbrowska oraz Iwona Markus. 
Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00 na terenach zielonych w pobliżu Miejskiego Centrum Kultury. Organizatorzy mają nadzieję, że uda im się nie tylko zachęcić ludzi do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzy, ale też zebrać to, co może przydać się zwierzakom. 

(T.P)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone