Zamknij
REKLAMA

Dzień Rodziny czyli dla każdego coś niezwykłego

15:21, 16.05.2018 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej organizuje Dzień Rodziny. Impreza odbędzie się w piątek 25 maja w godzinach 15.00-18.00 na terenie przy Starej Betoniarni.

Imprezę, wraz z MOPS-em, współorganizują punkty opieki „Bajkowy zakątek” i „Zaczarowana kraina” oraz Miejskie Centrum Handlowe Stara Betoniarnia. W evencie wziąć udział mogą dzieci z Gostynina wraz ze swoimi rodzinami. W programie przewidziano między innymi pokazy baniek mydlanych i kuglarstwa, eksperymenty naukowe, warsztaty misiowe i mydlarskie, przejażdżki kucykiem, modelowanie balonów, malowanie farbami na stretchu, pokaz ratownictwa i masę innych atrakcji. 
Każdy z najmłodszych uczestników zabawy będzie mógł pomalować sobie buźkę lub skorzystać z kącika fryzjerskiego.

(T.P)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone