Zamknij
REKLAMA

Upały nie odpuszczają. Będą też burze!

15:07, 09.08.2018 | K.S.
REKLAMA
Skomentuj
fot. Paweł Staszkiewicz

Kolejny dzień upałów i jak na razie nic nie wskazuje na to, żeby temperatura spadła. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie II stopnia dla Polski. Na liście znalazł się także powiat gostyniński.

Termometry w dzień wskażą nawet 33 stopnie Celsjusza. Nocą temperatura spadnie i nieco się ochłodzi. Będzie od 18 do 22 stopni. Do czwartku, 16 sierpnia, nadal możemy spodziewać się pięknej pogody.

Ponadto, jak podaje IMGW, w najbliższych dniach nad Gostyninem mogą pojawić się przejściowe burze. Szybko kłębiące się chmury nad powiatem przynieść mogą również deszcz od 15 do 20 mm, a także opady gradu o średnicy do 3-4 centymetrów. Nie można wykluczyć również silnych porywów wiatru do 70-80 km/h.

(K.S.)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

NapoleonNapoleon

0 0

Dnia dzisiejszego,gnoje na popiersi marszałka,w Gostyninie koszulkę pomarańczową z napisem konstytucja sobie powiesiły.Za Netto se stały i się cieszyły. 19:20, 15.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone