Zamknij

Katarzyna Pakulska na podium Vienna Life Maraton w Krakowie

17:27, 13.05.2018 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Ruszył prestiżowy cykl organizowanych przez Czesława Langa wyścigów Vienna Life Maraton. Na starcie w Krakowie zameldowało się ponad 1 tysiąc zawodniczek i zawodników z całej Polski. Wśród nich nie mogło zabraknąć Katarzyny Pakulskiej.

Trasa okazała się bardzo wymagająca, a wysoka temperatura nie była sprzymierzeńcem startujących. Tymczasem Katarzyna Pakulska zmagała się nie tylko z tymi trudnościami.

– Nieco osłabiły mnie lekkie dolegliwości zdrowotne, przez co jechało się wyjątkowo ciężko. Nie zamierzałam jednak poddać się bez walki – przyznaje zawodniczka z Gostynina. – Z jazdy i dyspozycji jestem średnio zadowolona, ale cieszę się że jednak dałam z siebie wszystko. 

Walcząc ze wszystkimi przeciwnościami losu, Katarzyna Pakulska dotarła do mety na czwartym miejscu w kategorii Open wśród kobiet, wygrywając przy tym rywalizację w kategorii wiekowej K2. Kolejny start nasza zawodniczka zaplanowała w najbliższy weekend w warszawskim Wilanowie.

(T.P)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone