Zamknij

Ostre strzelanie adeptów FEA Gostynin

09:00, 14.05.2018 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Dziesięciolatkowie z FEA Gostynin wygrali w kontrolnym spotkaniu ze Szkółką Piłkarską Płock aż 13:6. Bramki dla zwycięzców zdobywało czterech zawodników.

Najlepszym strzelcem ekipy prowadzonej przez trenera Piotra Wilamowskiego okazał się Adam Winnicki, który zdobył aż pięć bramek. Cztery razy na listę strzelców wpisywał się Szymon Broda, trzy razy – Mateusz Bartnicki, a raz – Norbert Baranowski.

– Wygraliśmy aż 13:6, ale pamiętajmy, że wynik nie jest najważniejszy. Liczyło się, jak zwykle, realizowanie trenowanych na co dzień założeń – powiedział po meczu trener Piotr Wilamowski. – Cieszę się, że dużo było składnych i kombinacyjnych akcji, efektownych dryblingów i jeszcze ładniejszych bramek.

(T.P)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone