Zamknij

[ZDJĘCIA] "Biedronki" z przedszkola nr 5 z wizytą na poczcie

13:29, 11.10.2018 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

8 października "Biedronki" z przedszkola nr 5 w Gostyninie wraz z panią dyrektor Agnieszką Żurawicz odwiedziły Urząd Pocztowy w Gostyninie na ulicy Wojska Polskiego 27  w celu poznania pracy na poczcie i wyrabiania szacunku do pracy ludzi w różnych zawodach.

Dzieci zapoznały się z wyglądem poczty, jej wyposażeniem i urządzeniami: półki na listy i paczki, skrzynki pocztowe, wagi, worki na listy, pieczątki, regały na kartki, czasopisma.

Dzieci poznały różne rodzaje listów: zwykłe, polecone, ekspresowe, lotnicze, kartki, telegramy; wzbogaciły słownictwo w zwroty: awizo, przesyłka, rozmowa telefoniczna.Naczelnik opowiedział również dzieciom o trudnej pracy listonosza i innych pracowników poczty.

Źródło: Przedszkole nr 5 w Gostyninie

(J.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

AldonaAldona

0 0

Dzieciaki są bardzo szczęśliwe.Ale kiedy dorosną,to się lekko nie będzie.Kabaret,pod tytułem wybory samorządowe,też pewnie im nie odpuści. 21:42, 12.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone