Zamknij
REKLAMA

Galeria Wisła zaprasza silnych i bardzo silnych

13:38, 01.05.2018 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Pierwsze Mistrzostwa Płocka w wyciskaniu sztangi leżąc odbędą się pod Wielką Kopułą Galerii Wisła w sobotę 12 maja. Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00.

Organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie zawody dla siłaczy cieszą się sporą popularnością zarówno startujących, jak i publiczności, spodziewać się więc należy, że nasze miasto może mieć w Mistrzostwach Płocka solidną reprezentację. 
Impreza w Płocku rozgrywana będzie w kategorii kobiet, juniorów (do 23. roku życia), seniorów, weteranów oraz służb mundurowych. Uczestnicy rywalizować będą w kategoriach wagowych – 74 kg, – 83 kg, – 93 kg, – 105 kg, – 115 kg, 125 kg oraz + 125 kg.
Chętni do sprawdzenia swoich możliwości w rywalizacji o Mistrzostwo Płocka zgłaszać się mogą do zawodów mailowo pod adresem: [email protected] Informacje udzielane są telefonicznie pod numerem 504 783 365.

– Zapraszamy miłośników sportów siłowych na imprezę organizowaną w Płocku po raz pierwszy. Będzie można rywalizować w różnych kategoriach wagowych i wiekowych oraz poznać gwiazdy światowej sceny Bench Press – informuje Rafał Nagadowski, prezes Fundacji Szybciej Wyżej Dalej, organizator akcji.

(T.P)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone