Zamknij
REKLAMA

Znamy kandydatów na burmistrza i pierwsze obietnice wyborcze

14:17, 10.09.2018 | J.C
REKLAMA
Skomentuj

Karuzela wyborcza ruszyła. Do urn wyborczych pójdziemy już w niedzielę 21 października. Kto powalczy o fotel burmistrza Gostynina? Wiemy już, że obecny burmistrz Paweł Kalinowski zmierzy się z dwoma kobietami: Agnieszką Korajczyk-Szyperską oraz Mariolą Józwiak-Węclewską. Sprawdźcie, co obiecują kandydaci.
 

PAWEŁ KALINOWSKI

Burmistrz Gostynina zadeklarował swoją kandydaturę w wyborach samorządowych na profilu facebookowym.

- Szanowni Państwo, niezmiernie miło mi móc oficjalnie poinformować, iż w tegorocznych wyborach będę ubiegał się o reelekcję. Przez 4 lata miałem niebywały zaszczyt i możliwość Państwa reprezentować, dbać o Państwa potrzeby i realizować wspólne cele. Przed nami jeszcze wiele do zrobienia... więc działajmy dalej! - napisał, a nam zdradził swoje dalsze kroki: - Konkretny plan dla Gostynina jest ściśle związany z propozycjami skierowanymi dla samorządu przez rząd reprezentowany przez premiera Mateusza Morawieckiego oraz Prawo i Sprawiedliwość, które to ugrupowanie mam zaszczyt reprezentować. Oczywiście w program wplecione będą sprawy lokalne i bieżące zgłaszane od mieszkańców, które wymagają poprawy. Aktualnie rejestrujemy listy kandydatów do rad miasta oraz powiatu, po których rozpoczniemy już kampanię wyborczą wraz z przedstawionym programem.  - informuje Paweł Kalinowski.

Burmistrz zdradził także główne cele, które pragnie zrealizować: wspieranie polityki prorodzinnej (celem w tej kwestii jest rozbudowa Miejskiego Przedszkola nr 4), poprawa bezpieczeństwa (podpisana umowa na wykonanie monitoringu miejskiego, aktualnie trwają prace projektowe), polityka senioralna (uruchomienie programu prozdrowotnego, np. darmowe szczepienia dla seniorów przeciwko grypie), sport, rekreacja (planowana modernizacja stadionu, w planach m.in. budowa drugiego boiska treningowego, bieżni i oświetlenia), modernizacja oczyszczalni ścieków, modernizacja oświetlenia ulicznego, zaadaptowanie pomieszczeń po dawnym Gimnazjum nr 2 na Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Szkołę Muzyczną, budowa i modernizacja ulic miejskich i osiedlowych (osiedle Zatorze, ul. Kraśnica, Zielona, Krasickiego, Kujawy, Kościelna, Prusa, Dybanka, Mikulskiego), budowa chodników (ul. Leśna, Zazamcze, w częście również Kochanowskiego, budowa miejsc parkingowych (m.in. okolice ul. Kujawy, 3-go Maja).

- Wybór mojej osoby to bezpieczeństwo, spokój i pewne jutro. Gwarantuję z mojej strony współpracę polegającą na autentycznej pomocy niesionej drugiemu człowiekowi. Będę wspierał mieszkańców Gostynina w podjętych działaniach, co zresztą staram się czynić przez całą trwającą kadencję. Wierzę, że nie zawiodę oczekiwań – dodaje Paweł Kalinowski.
 

AGNIESZKA KORAJCZYK-SZYPERSKA

Agnieszka Korajczyk-Szyperska od 16 lat czynnie pracująca w samorządzie Gostynina także zgłosiła swoją kandydaturę. Jak sama o sobie mówi, ma głowę pełną pomysłów i chęci do ich wdrażania, woli działać niż siedzieć za biurkiem.

- Konkretne plany dla Gostynina? Praca dla mieszkańców i rozwój miasta. Będę kontynuować współpracę ze Specjalną Łódzką Strefą Ekonomiczną i  Płockim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym  po to, aby zainteresować inwestorów naszymi terenami inwestycyjnymi. Będę wspierać naszych lokalnych przedsiębiorców – tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z biznesem i tych, którzy mają w tym temacie spore doświadczenie. Biorąc też pod uwagę sygnały płynące od mieszkańców podejmę działania, aby Gostynin miał swój szpital a wcześniej punkt opieki nocnej i świątecznej. Do czasu zorganizowania tego w naszym mieście już od następnego roku postaram się uruchomić 24 godzinny dyżur pediatryczny. Nie odpuszczam tematu term, bo nadal jestem przekonana, że taka inwestycja w mniejszym wydaniu, realizowana etapami jest w Gostyninie możliwa. Jak turystyka, to rozrywka dla mieszkańców i turystów: Dni Gostynina, koncerty pod Ratuszem, potańcówki na rynku, Sylwester z gwiazdą - to tylko nieliczne z imprez, które będę organizowała – informuje Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

Ponadto, obecna radna powiatowa chciałaby utworzyć dzienny dom pobytu dla osób starszych. Uruchomić system grantów dla seniorów, organizacji pozarządowych i kontynuować dofinansowanie klubów sportowych.

- Stawiam na możliwie jak największe wykorzystanie środków unijnych. Przy wykorzystaniu  środków z UE zmodernizujemy stadion. Chciałabym, ażeby już od następnego roku szkolnego każdy uczeń szkoły podstawowej mógł zjeść  talerz ciepłej zupy i wyleczyć zęby w gabinetach, które na mój wniosek powstaną w szkołach. Trzeba też powrócić do tematu schroniska dla zwierząt. Konieczne są podwyżki wynagrodzeń. Nie może być takiej sytuacji, że pracownik przedszkola po kilkunastu latach pracy zarabia mniej, aniżeli jej/jego nowa koleżanka dopiero co po szkole. Gostynin to zagłębie handlujących samochodami. Dla tej grupy również przygotowałam udogodnienia i propozycję ulg  w podatkach. Chcę pobudzić Gostynin turystycznie, więc w tym zakresie również będą różnego rodzaju ulgi i zwolnienia od podatków - dodaje Agnieszka Korajczyk-Szyperska.
 

MARIOLA JÓZWIAK-WĘCLEWSKA

Kolejną kandydatką na burmistrza Gostynina jest Mariola Józwiak-Węclewska - kandydatka bezpartyjna, startująca z Komitetu Wyborczego PSL. Kluczowe dla kandydatki będzie efektywne, maksymalne wykorzystanie dotacji z dostępnych programów pomocowych – i regionalnych i krajowych, w tym realizacja projektów partnerskich.

- W zupełnie nowy sposób postrzegam rolę radnych – kandydaci na radnych z mojego zespołu będą  reprezentantami wszystkich mieszkańców Gostynina i  będą pracować dla wszystkich mieszkańców Gostynina, a nie tylko dla tych, którzy są z ich okręgu. To będzie inne podejście niż jest dzisiaj, gdzie decyduje się o inwestycjach wg klucza: każdy radny w swoim okręgu musi coś zrobić dla swoich wyborców. Widzę też potrzebę ścisłej współpracy burmistrza z gostynińskimi firmami, większego otwarcia urzędu na współpracę z organizacjami pozarządowymi i zapewnienia nowej jakości pracy urzędników i obsługi w Urzędzie Miasta tak, by urząd był faktycznie przyjazny dla mieszkańca. To, co ważne, dziś trzeba myśleć kategoriami rozwoju regionu, a nie jedynie miasta. Z tego względu będę ściśle współpracować z gminami sąsiednimi, gminami powiatu gostynińskiego i płockiego, samorządem wojewódzkim, ale i instytucjami szczebla rządowego - informuje Mariola Józwiak-Węclewska.

Dla Marioli Józwiak-Węclewskiej  priorytetowe będzie planowanie i realizacja inwestycji zaspokajających najpilniejsze potrzeby mieszkańców. Według kandydatki dziś mieszkańcy najbardziej potrzebują pracy.

- To jest najważniejsze wyzwanie stojące przed nowym burmistrzem – podejmowanie działań, które spowodują, że ludzie będą mieć pracę, stałe wynagrodzenie i będą godnie żyć. W Gostyninie konieczne jest zaplanowanie działań rozwojowych na kolejnych kilka lat, dlatego opracuję strategię rozwoju miasta, plan działania i konsekwentnie będę go realizować  we współpracy z radnymi Rady Miejskiej. Już dziś zapraszam na debatę wyborczą,  w piątek 28.09.2018 r. Wówczas przedstawię szczegóły swojego programu wyborczego. -  dodaje Mariola Józwiak-Węclewska.

Jak widać każdy z kandydatów na burmistrza Gostynina ma swoje konkretne cele. Wybór jednak należy jednak do Was. Niezależnie od sympatii – koniecznie idźcie na wybory!

(J.C)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (164)

Mariola z boleslawowMariola z boleslawow

38 49

PSL gora 14:42, 10.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MarekMarek

7 7

Wszyscy musimy głosować na Pawła bo inaczej rządy PO-PSL 14:04, 18.09.2018


do mariolido marioli

62 26

tak praca za godziwe pieniądze, Struzik pozatrudnia swoich w urzędzie i będzie praca ale dla swoich "ludzie będą mieć pracę, stałe wynagrodzenie i będą godnie żyć" Wypisz wymaluj PSL. 14:51, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JulaJula

37 29

Jeżeli chodzi o program to pani Agnieszka, tylko partia mi nie odpowiada. Jeszcze nie wiem na kogo oddam głos. 15:03, 10.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

newernewer

10 3

Program Pani Agnieszki to przedwyborcze obietnice, zwykła kiełbasa wyborcza, gruszki na wierzbie a partia PO też mi nie odpowiada. Gostynin upadł! 10:58, 20.09.2018


AndersenAndersen

3 3

Czy was nie zastanawia skąd Agnieszka ma pieniążki na kampanie ?
Komu będzie musiała się "odwdzięczyć"?
Te obietnica to bajki nad bajkami, Andersen się chowa.
Nie wiem jakim trzeba być głupcem żeby w to uwierzyć. 20:01, 23.09.2018


Hanna Hanna

52 23

Pan P. Kalinowski już był i przez 4 lata nie zrobił nic oprócz pełnienia zaszczytów, P. Agnieszka startuje już w każdych wyborach i niestety nie jest lubiana a jej działania są pełne desperacji, P. Mariola jest nowa (w temacie), pierwszy raz startuje w wyborach, z tego co wiadomo to pracowała w UM i pokazał że można podejmować działania z korzyścią dla Gostynina, wyleciała bo inni "też musieli pracować" a nie każdemu się to podobało.
Ciekawe czy jeszcze ktoś nas zaskoczy swoją kandydaturą?
15:31, 10.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

neoneo

13 12

Mariola ma zapisana kartkę aż po sam margines, zakochana w sobie, bez żadnego efektu patrz ELGO, i te otwierane biznesy w innych miastach. U siebie znają to szukaj roboty gdzie Cie nie znają 16:51, 10.09.2018


Legion Legion

43 35

Jeden jest w miare a dwie pozostałe do budy 16:10, 10.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

marekmarek

12 10

Legion psie do twojej budy bys chcial 09:34, 11.09.2018


OdaOda

50 16

Głosując na P. Pawła( PIS) głosujecie na panią zastępce i sekretarz, które rządzą w Urzędzie, głosując na Panią Agnieszkę głosujecie na PO, głosując na Panią Mariolę (PSL).
Może będzie jeszcze jakiś inny bezpartyjny kandydant ? 16:57, 10.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

z Łąkowejz Łąkowej

23 7

Jest jeszcze jeden, super bezpartyjny i ponadczasowy. Ma wszystkie możliwe wady powyższych kandydatur i ani jednej zalety. A, sorry, ma dwie zalety: jest sprawdzonym samorządowcem i ma mocną głowę. Zgadnijcie, kto to? 08:42, 11.09.2018


marekmarek

12 12

Legion w budzie to mieszkasz 18:49, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MiszaMisza

74 9

Gostyninowi potrzebne są inwestycje, zakłady pracy, a nie place zabaw czy fantazje o Termach!!! 19:05, 10.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

XXXXXX

17 8

A czy Termy to nie inwestycja i miejsca pracy? Czy takie obiekty są "bezobsługowe"? Czyż nie przyjeżdżają do nich tysiące ludzi - potencjalni klienci lokalnych sklepów i firm usługowych? Trzeba tylko przekształcić "fantazję" w "rzeczywistość" ale to przecież dotyczy wszystkich inwestycji, które zawsze na początku są tylko czyjąś "fantazją" ...
12:36, 11.09.2018


wgjwgj

52 26

Zaden z przedstawionych kandydatów mi nie odpowiada jesli juz to wybralbym p.Kalinowskiego gdyby mial silną ekipę oraz poparcie rady moze by i cos z tego wyszlo a IDG nie dało mu porządzic w tej kadencji 19:54, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kuj awskiKuj awski

29 25

Te kandydatki,to nie są całkiem brzydkie.Ale chodzi tutaj,o politykę.Ja to kobiety,bardzo szanuję.Mieliśmy,przez lat wiele w naszym mieście,burmistrza cymbała,cyganka nim sterowała.Co z tego wynikło-tylko termowe śniecię. 20:42, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

Moja biedaMoja bieda

3 31

Ja,to bardzo lubię panie te.Proponuję,pół na pół.Jedna,rządy sprawuje,roku pół,a druga następne pół.Cyckoski,będzie bardzo szczęśliwy. 20:56, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tymotelusz Tymotelusz

11 38

Są tu kandydaci co mają pewne miejsc w wyborach zawsze drogi pozdrawiam AKS 22:03, 10.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AfeAfe

8 5

Brrrrr 22:43, 16.09.2018


kalinowski dał przykkalinowski dał przyk

30 22

że w żadnym razie nie nalezy wybierać ludzi nie sprawdzonych, ani sie nie potrafił dogadac z radą ani nic nie załatwił dla gostynina, nie ma miejscu na nauke dla nowych twarzy 22:08, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

??

35 9

A ten muzyk disco spod budki z chemikaliów też się zapowiadał? on to dopiero miałby listę sukcesów 22:11, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czytam i nie wierzeCzytam i nie wierze

32 26

Program Kalinoskiego to nic więcej tylko realizacja budżetu inicjatywy dla gostynina którego nie zdążył wykonać w tej kadencji,ludzie przecie to woła o pomste do nieba,chłopie gdzie są jakieś twoje plany czy inicjatywy własne,ja bym na twoim miejscu sie wstydził wystartować. 22:21, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

marekmarek

13 53

Tylko p. Korajczyk ze wzledu ze Szpital bedzie w Miescie a nie Dzungli 23:00, 10.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

LegionLegion

24 4

Twój szpital jest na zalesiu 05:15, 11.09.2018


LalaLala

17 3

Ha, ha, szpital to zadanie powiatu, gdzie była pani radna? 17:35, 15.09.2018


RyszardRyszard

39 49

Jakim jest burmistrzem Pan Kalinowski chyba każdy widzi, wizjonera odnośnie term też już kiedyś mieliśmy w Gostyninie więc realnie tylko Pani Józwiak-Węclewska może pozytywnie odmienić nasze miasto. Wykształcenie, wielkie sukcesy w pozyskiwaniu środków unijnych ( np. pałac w Sannikach) i realne koncepcje rozwoju to jej atuty. Do boju Pani Mariolo 23:18, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zofiazofia

41 39


Przekonuje mnie wyłącznie p. Mariola i jej koncepcja na lepszy Gostynin, innych już znamy...
Stawiam na realne działania i tych, co potrafią wykorzystać swoje doświadczenie!23:37, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WernyhoraWernyhora

41 40

Baba ze Stefkowa to nic innego jak początkująca karierowiczka. Od co najmniej dwóch lat krąży wokół tematu. Spotkania z ucieśnionymi polamowcami, spoty i hapeningi z jej udziałem - żeby ją tylko ludzie widzieli. Tak naprawdę to z niej specjalistka, że ho ho i ha ha ha. Nie dajcie się omotać PeeSeLowi bo to takie samo towarzystwo wzajemnej adoracji jak i PiS - cała kawaleria czarnych. Żaden z tej trójki kandydatów nie wart stanowiska ale jeśli już głosować, to na Pisiora, choć do niego i tak nie mam zaufania. 07:32, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

helouhelou

28 17

No jakoś do tej pory nikt nie stworzył te pracy i nie stworzy.... 08:53, 11.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

XyzXyz

11 10

Tworzą dla siebie,swoich rodzin i znajomych.Praca w urzędzie tylko po znajomości i polecenia partyjnego.Słuszną linię ma nasza władza. 09:20, 13.09.2018


REKLAMA

zdecydowanyzdecydowany

44 50

Dla mnie tylko pani Mariola.Konkretna, stanowcza,wykształcona, z empatią do ludzi, kreatywna, skuteczna same zalety ma. Poza tym, nie jest odgrzewanym, starym i niechcianym kotletem wyskakującym z lodówki ani żadną marionetką mądrzejszych i cwańszych od siebie. Tylko pani Mariola nikt inny! 08:56, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nie dogodzi.Nie dogodzi.

44 2

Zawsze będzie ale, jaki to kandydat by nie był. Najważniejsze żeby iść na wybory i postawić krzyżyk. Podjąć decyzje, chyba, że wolicie żeby ktoś podjął ją za Was. 09:39, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

olekolek

36 47

Jedna kandydatka, która jest godna uwagi to p. Mariola. Wierzę w to, że dotacje, pieniądze pozyskane z zewnątrz mogą rozbujać to miasto. A że PSL? Jakie to ma znaczenie?!
Popieram i zagłosuje. Świeżości potrzeba a nie odgrzewane kotlety !!! 10:05, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

45 32

Powiem jedno,nie jestem przekonany do burmistrza P.Kalinowskiego na którego głosowałem.Rozumiem jednak sytuację w jakiej został postawiony po wyborach z wrogim mu obozem radnych.Jedno jest pewne nie jest aferzystą i nadal mam nadzieję,że w drugiej kadencji spełni oczekiwania wyborców.Mój głos ma burmistrz P.Kalinowski. 10:08, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dobre todobre to

24 9

zrobią wszystko dla Gostynina - tylko że po wyborach. a przed wyborami robić nie mogli? mówią że pis uskutecznia rozdawnictwo a w tych programach wyborczych same złote góry, tylko że po wyborach... 11:58, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LegionLegion

33 31

Ja, czy tak czy owak, będę głosował na PiS. 12:59, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zdecydowanyzdecydowany

31 44

Jest napisane: ,, Mariola Józwiak-Węclewska - kandydatka bezpartyjna, startująca z Komitetu Wyborczego PSL''. Czytajcie ze zrozumieniem. KANDYDATKA BEZPARTYJNA, WIĘC NIE GŁOSUJECIE NA PARTIĘ A WYŁĄCZNIE NA OSOBĘ PANI MARIOLI !!!! CORAZ WIĘCEJ MA ZWOLENNIKÓW. TYLKO ONA JEDYNA MA SZANSĘ!!! POMÓŻMY JEJ ABY ONA PÓŹNIEJ MIAŁA SZANSĘ POMÓC NAM!!! 14:02, 11.09.2018

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

MariolaMariola

13 14

Wyborcy poparcia partii nie otrzymuje się za "NIC". 16:14, 11.09.2018


serioserio

9 12

hahahhahahhaha 22:19, 11.09.2018


tak się pytamtak się pytam

9 13

a ty co mąż tej smutnej ??? sąsiad czy zausznik???????? 23:31, 11.09.2018


do tak się pytamdo tak się pytam

16 10

Fiona zjedz Snickersa, bo gwiazdorzysz. 10:05, 12.09.2018


marianmarian

26 48

Mam nadzieję, że wygra Pani Mariola. Może coś się zmieni w końcu 14:50, 11.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

16 12

Rządy PSL mamy już w Starostwie Marianie,może MIASTO na bis.Tylko, czy My to wytrzymamy? 16:19, 11.09.2018


NapoleonNapoleon

39 33

Paweł Kalinowski był osamotniony w Radzie Miasta, miał zaledwie za sobą dwóch radnych z PiS. To co zrobił to czapki z głów przed tym młodym człowiekiem. Dajmy mu drugą szansę i ocenimy za 4 lata.
Odnośnie kandydatek to proszę zwrócić uwagę co zawodowo osiągnęły w życiu, gdzie pracowały/pracują?!
16:46, 11.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

elonoraelonora

21 13

Młody, osamotniony burmistrz i dwóch radnych nieporadnych. 22:17, 11.09.2018


XyzXyz

15 11

Swoją szansę już miał i jej nie wykorzystał więc dowidzenia 21:28, 12.09.2018


WyborcaWyborca

26 42

Zagłosuję na p.Mariolę.Konkretna. Potrafi zdobywać środki zewnętrzne. Nie obiecuje gruszek na wierzbie. Czas na zmianę. 17:40, 11.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MaciejMaciej

26 5

Jako wyborca chętnie poznam jakimi sukcesami ,może pochwalić się kandydatka Mariola?Sukcesami w Gostyninie,oczywiście... 18:41, 11.09.2018


REKLAMA

mietekmietek

30 36

Kończy się 20 lat panowania PSL-u w samorządzie na Mazowszu. Po wyborach sejmikami będzie zarządzał PIS. Dlatego najlepsze dla Gostynina będzie Burmistrz i Rada z tej samej obcji bo tylko to daje nadzieję na pieniądze .Pieniądze rozdaje sejmik ale baron Struzik rozdawał tylko swoim.Dlatego Panie z totalnej opozycji mogą sobie pisać najlepsze programy.Tym razem to PIS będzie rozdzielał środki i warto byłoby to wiedzieć przed wyborami. 18:50, 11.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

OnOn

13 6

Od trzech lat rzadzi opcja naszego burmistrza i nie widac nic dobrego w miescie. (Poza koscielnymi marszami) 23:34, 11.09.2018


marianmarian

23 31

Pani Mariola jest kandydatem bezpartyjnym, który startuje tylko z komitetu wyborczego PSL.
Mieszkańcu proszę czytaj ze zrozumieniem. 19:17, 11.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SerioSerio

14 12

buhahhahahhahaah 22:16, 11.09.2018


PawełPaweł

24 42

Ja zagłosuje na p. Mariole. Jeśli chcecie dobrze dla naszego miasta też Wam to radzę. Jedynie taka zmiana może nam tu pomóc. 19:20, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Się cieszęSię cieszę

17 19

Ta kandydatka,od lewej,to zapewne,termową patelnie odgrzeje.Ta od prawej,to ma problem,ale moja jest podpowiedż.Ze smogiem się zawalczyć we Woli Łąckiej. 20:41, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aktywna BabciaAktywna Babcia

21 38

Ja będę głosować na Mariolę Józwiak Węclewską, bo tylko ona da dobrą przyszłość dla moich wnuków. Zdobyła pieniądze na żłobek Klub Malucha, zdobyła pieniądze na integracyjny plac zabaw, robi świetne imprezy dla moich wnuków. 21:17, 11.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

OnOn

21 8

Ale wnuki cale życie w przedszkolu nie beda. Co z przyszloscia ? Zachowaja wieczna przedszkolna mlodosc bo MW zalatwila przedszkole w gostynienie ??? 23:27, 11.09.2018


dziadek innej wnuczkdziadek innej wnuczk

16 10

ty babcia to książeczkę weź do ręki i odmów cząstkę różańca. Może moc na ciebie spłynie i w tej ciasnej głowie ci się rozjaśni. 23:36, 11.09.2018


JerzyJerzy

25 44

Myślę,że tylko Józwiak-Węclewska może zrobić coś dobrego dla miasta. 00:04, 12.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

biologbiolog

10 10

Co ty powiesz? Myślisz???????? to przecież nie możliwe. Takie pierwotniaki jak ty mają rozum ameby. 10:36, 13.09.2018


MariolaMariola

37 23

Mariola przestań pisać te komentarze sama o sobie. 08:36, 12.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

MiraMira

4 5

Pani Mariola,jest głównym rywalem,tych dwóch pań i dla tego te komentarze. 20:17, 21.09.2018


Do URZĘDASÓWDo URZĘDASÓW

3 5

*%#)!& PO GACIACH. I stąd tyle wpisów. 20:57, 23.09.2018


WYBORCAWYBORCA

23 43

Wydaje mi się,że p.Mariola jest najlepszym kandydatem. Będę na Nią głosować. 09:11, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

21 45

czas na p. Mariolę, wszystkich innych już znamy. 09:23, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

oloolo

26 41

Dajmy szansę p. Marioli. zmieńmy Gostynin, idźmy na wybory, aby potem nie narzekać. 09:27, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

do Fionydo Fiony

30 24

weź się za pracę kobieto, a nie wymyślasz komentarze typu:,,Mariola przestań pisać te komentarze sama o sobie'' itp. 10:03, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marek61Marek61

25 40

Z mojego punktu widzenia, wydaje mi się, że Pani Mariola Jóźwiak - Węclewska to najsensowniejszy wybór. Pisze się o zasługach innych kandydatów - że budują chodniki, remontują ulice, budują parkingi - co to za zasługi, przecież to jest obowiązek wydać pieniądze otrzymane od podatników na inwestycje w mieście! W przeciwieństwie do tych innych kandydatów Pani Mariola nie ma w tej chwili możliwości "szastania" pieniędzmi podatników. Jej zasługi są oparte wyłącznie o środki pozyskane z różnego rodzaju projektów. Z tego co mi wiadomo Sanniki skorzystały z pomocy Pani Marioli - budowa amfiteatru (ale takiego prawdziwego). Spółdzielnia mieszkaniowa w Gostyninie - plac zabaw na osiedlu przy Wojska Polskiego. Dzisiaj czytałem również o oświetleniu zalewu, oby tak dalej. Mam jedynie żal do obecnych władz miasta. Dlaczego nie chcą skorzystać z pomocy Pani Marioli? Czy jesteśmy aż tak bogaci, że nie musimy pozyskiwać środków z projektów? Ja osobiście mam ogromny, żal w tej kwestio do naszej obecnej władzy. PSL, no i co z tego. Może należy łączyć siły tak jak zrobiła to grupa kilku bezpartyjnych osób, które chce wystartować z list PSL, chcą coś zrobić dla miasta, a nie przepychać się. Tak jak to ma miejsce w przypadku pozostałych kandydatów. 10:14, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MariaMaria

25 36

Większość mieszkańców Gostynina jest rozgoryczona i zniechęcona pustymi obietnicami dlatego cieszę się, że wśród kandydatów na fotel burmistrza pojawiła się taka osoba jak Pani Mariola, która wielokrotnie udowodniła, że jak się chce to można( np. integracyjny plac zabaw,pozyskała dotacje dla Sannik itp.)nie składa obietnic bez pokrycia, pokazuje, że rzeczywiście Gostynin jest najważniejszy. Pani Mariolo całym sercem jestem z Panią i gorąco kibicuje całej Pani drużynie. Do boju!!!! 11:20, 12.09.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Pani Matiola Pani Matiola

2 5

Tylko Pani Mariola jest realistką i nie obiecuje gruszek na wierzbie. ONA wie co zrobić żeby Gostynin Ożył. Ja i moi bliscy zagłosują na MARIOLĘ. 20:51, 23.09.2018


biznesmenbiznesmen

5 1

Już pokazała w Urzędzie Miasta na co ją stać, do obietnic pierwsza do pracy ostatnia 10:53, 24.09.2018


eeeeee

3 0

Mariola=Agnieszka 14:57, 24.09.2018


Mariola fionaMariola fiona

17 26

Mariola,fiona ze swoim szrekiem,przestań pisać te komentarze sama o sobie,jestes nowa w polityce nie wiesz ze w samych komentarzach poparcia nie złapiesz,przecież wystarczy sprawdzic godziny komentarzy powyżej wychwalajacych twoja osobe,jeden komentarz po drugim pisany i każdy niby od innej hani czy beatki.zjedz snickersa. 11:37, 12.09.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Mariola fionaMariola fiona

20 9

Fiona strach już cię obleciał? Tak powinno być!!! Nosił wilk razy kilka za miesiąc poniosą i wilka! Zamiast pisać puste komentarze zacznij rozglądać się za nową pracą! Nawet Snikers nie pomoże! 12:03, 12.09.2018


Hanna2Hanna2

13 9

Ktoś tu zazdrości komentarzy .... oj nieładnie 18:20, 12.09.2018


do Mariola fionado Mariola fiona

12 10

Już taki jeden był co sprawdzał godziny wpisów, komputery - żle skończył. Fiona nie idź tą drogą! 09:32, 13.09.2018


Nie przekonuje mnie.Nie przekonuje mnie.

29 20

Z całym szacunkiem dla tej pani pracy ale to że pozyskała pani pieniądze na to czy owamto nie oznacza że będzie pani dobrym gospodarzem tym bardziej że w urzedzie pracowac nie dała pani rady długo i paweł kalinowski nie przedłuzyl umowy o prace.Znikąd się to nie wzięło chyba.Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi.Gdzie godność myślę chyba że zemsta ale to bardzo zły doradca.Nie pamiętam za pracy w urzedzie wielkich pani dokonań poza zdjęciami -prosze wybaczyć.Skoro tak dobrze sie w tym pani sprawdza w tych pieniadzach z unii to niech to pani czyni dalej a nie stanowisko w głowie.Po kolejne to jak panio bedzie burmistrzem to kto bedzie wykonywal pani prace ze srodkami-to bez sensu. Burmistrz ma inne problemy a pani tylko dziala w jednej płaszczyźnie.Poza tym partia która pani popiera ludowa wiemy na co zwraca najwieksza uwage wystarczy popatrzec na starostwo,od dziada pradziada od biurka do biurka sami znajomi ze wsi.To nie jest dobry prognostyk.Mamy już pisowe towarzystwo w miescie i następne pslowe nam nie potrzebne chyba.Tylko ugrupowania nie połączone z warszawą,lokalne a takie mamy.A inaczej to zamienił stryjek siekierke na kijek. 12:07, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Przekonuje mniePrzekonuje mnie

18 37

Przekonuje mnie Mariola. 13:00, 12.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

antypis nadzwyczajnyantypis nadzwyczajny

15 13

jeżeli cie przekonuje to niech cię podrapie po j...ch albo za uszami. 14:58, 12.09.2018


:-P:-P

27 32

Wiemy o paru sukcesach Marioli, ale ja chętnie posłucham o jej porażkach. Paweł jak wiemy bardziej spektakularnych błędów nie popełnił (bo chyba do błędów nie należy obstawienie się starą gwardią Włodka, typu Fiona), ale jak wiemy, nie popełnia błędów ten co nic nie robi; za to skarży się pierwsza klasa. Agnieszka zrobiła jeden wielki błąd. Wygenerowała w sobie tak wielką presję na wygraną, że ją to zjadło. Ale nikt nie odmówi jej charyzmy, wizji, prezencji. Pamiętajmy, że burmistrz to osoba, która reprezentuje nas wszystkich. Nie tylko w kościele, ale i przy stole negocjacyjny, może w telewizji. Burmistrz nie może dukać, chrząkać, pocierać się po nosie, nieustannie patrzeć w kratkę. Ja zagłosuję na Agnieszkę, bo chociaż Paweł nie zepsuł wiele, ale ZUPEŁNIE NIE MA WIZJI Miasta. Paweł dostał swoją szansę, nie wykorzystał jej, teraz czas na Agnieszkę. 16:42, 12.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

do Pdo P

12 9

Kto śpiewał taką piosenkę, której słowa brzmią: ,,Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka"?. Tak mi się przypomniało. 09:27, 13.09.2018


losielosie

10 7

och nie, tylko nie to 09:54, 13.09.2018


wyborcazgostyninawyborcazgostynina

22 32

Tylko Pani Mariola ma konkretną wizję i plan dla Gostynina :) Reszta już pokazała co potrafi... z mizernym skutkiem 16:52, 12.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

RicoRico

14 11

Daj spokój. Pani Mariola jest, a może bardziej- stara się być sympatyczna, ale zupełnie nie liczy się w najbliższych wyborach. ;-) Wiedzą o tym wszyscy. Nawet "biznesmen" od kostki, bo mimo iż pieje pieśni pochwalne (Z FATALNĄ ORTOGRAFIĄ!!! zresztą) na temat Marioli, i tłucze hejtem jak w bęben w Agnieszkę, to jednak łasi się do Pawła. :-D Dlaczego? Bo wie, że Mariola do drugiej tury nie wejdzie. ;-) 09:46, 13.09.2018


marsmars

7 0

Pani Mariola= Pani Agnieszka 09:17, 17.09.2018


RealistaRealista

33 19

Temat,zamykamy-my nie chcemy w naszym mieście,burmistrza,mieszkańca wsi.Jakie,to miasto jest,takie jest,ale wioskowym,nic do tego.Zajmijcie się swoimi wioskami.Sierakówkiem i Rogożewkiem. 21:50, 12.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GłupotaGłupota

9 10

Piszesz bzdury. Proszę się najpierw poinformować gdzie mieszka Agnieszka, dopiero pisać. Nie lubię kłamców, którzy tylko piszą po to aby komuś popsuć opinię. Spadaj na wieś sam, bo ci słoma z butów wystaje. 12:42, 16.09.2018


Nasza SzkapaNasza Szkapa

28 16

Fiona ale ty sie boisz.Wrazie utraty pracy zawsze mozesz otworzyc kolejny portal Plota 24,pl 08:27, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

qwertyqwerty

18 10

Czy można oficjalnie zapytać Urząd Miasta o spory toczone przed sądem przez Miasto z byłymi pracownikami? I o ich efekt? I o koszty? 09:52, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

qwertyqwerty

33 4

Dlaczego Burmistrz nie przedłużył umowy Marioli? Jakie projekty zrealizowała Mariola podczas pracy w Urzędzie Miasta? 09:57, 13.09.2018

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

JujJuj

13 13

ŻADNYCH NIE ZREALIZOWAŁA!!!!!! 22:49, 14.09.2018


NIE i koniecNIE i koniec

8 8

Burmistrz nie przedłużył Jej umowy ponieważ kłamała 10:09, 18.09.2018


SANNIKISANNIKI

1 4

Mariola Zdobyła dotacje na modernizację MUSZLI KONCERTOWEJ bo miasto Sanniki chciało coś zrobić.Natomiast obiboki w Gostynińskim urzędzie miasta tylko kawkują. 17:21, 24.09.2018


mary olkamary olka

1 0

u nas też zdobyła środki na remont MUSZLI - klozetowej 12:43, 25.09.2018


URZĘdnikURZĘdnik

23 14

Może ktoś napisze kto najbardziej przyczynił się do zwolnienia p.Marioli z urzędu. Kto jest w ogóle decyzyjny w temacie zwolnień w urzędzie...........Wydaje mi się,że zwolnienie p.Marioli nie wiązało się z zarzutem nie radzenia sobie w pracy. 10:54, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pani MarioloPani Mariolo

23 19

pani nam opowie pani droge życiową,ludzie piszą i mówią podobno zmieniała pani miasta w których mieszkała jak rękawiczki,troche tu troche tam.podobno jest pani znana z nie odbierania telefonów i setek niezamkniętych spraw w innych miastach,czy to prawda?czy to prawda ze jest pani z łącka i tam mieszka,nie lepiej wystartowac z łącka albo do gminy na wójta? 13:35, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do pani Mariolodo pani Mariolo

18 10

Fiona zjedz snikersa bo znów gwiazdorzysz! Życie prywatne jest każdego prywatną sprawą! Liczy się merytoryka, doświadczenie zawodowe i fakty! Z tym nie wygrasz miałkimi komentarzami! Niech każdy zagląda w swoje sprawy prywatne i rodzinne a nie innych. Gorzej będzie jak inni zainteresują się twoim życiem prywatnym a także rodzinnym. Nie chciałabyś tego jak i wszyscy wścibscy poruszający oraz zakłócający mir domowego ogniska każdego kandydata. Nie rób nikomu co tobie niemiłe Fiona! 15:10, 13.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SWÓJSWÓJ

9 5

To święta prawda. Nie wywołuj wilka z lasu,bo on skrada się powoli. 13:12, 15.09.2018


MieszkaniecMieszkaniec

26 11

Nikt nie odpowiada kto tak naprawdę zwolnił p.Mariolę z urzędu i dlaczego.Jakie środki pozyskał pan fachowiec zatrudniony na miejsce tej pani i to nie za małe wynagrodzenie.Kto w urzędzie zdecydował o zwolnieniu p.Marioli? 18:09, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pani mariolopani mariolo

19 21

tak,my tez jestesmy ciekawi o co chodzi z tym nie odbieraniem telefonów od ludzi i nie pozamykaniem jakichs pani spraw w innych miastach,o co chodzi? bo wszyscy o tym mówią w pani kontekscie. 19:23, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WrzesieńWrzesień

18 21

Po wsi Gostynin,krąży plotka,że śnieciu,też kandydowywać,se bendzie.Wiarygodni,powiadają,że po śmietnikach chodzi i jest nie do rozpoznania. 20:20, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gogolgogol

28 19

prawda taka , ze za śniecikowskiego sie budowało , bylo widac ze robi cos dla ludzi i wszystko mozna bylo zalatwic konkretny facet , a swoje wady ma jak kazdy . nie kandyduje a szkoda, bo poparcie nadal ma . . . 21:43, 13.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Mania NaMania Na

6 16

Z niego,taki facet,jak z mojej kobyły żona.Toż,to zwykła,śmierdząca łajza. 20:26, 14.09.2018


marekmarek

6 16

nikt z Gostynina nie pomyslal Szpital w Miescie reszta 15.000 *%#)!& Primitywow o tym nie pomyslalo 01:44, 14.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kwikkwik

14 0

jaki szpital? ludzie w co wy wierzycie, miał być też mc donald 09:30, 18.09.2018


REKLAMA

Do Pani MarioloDo Pani Mariolo

16 10

Zajmij się kobieto swoim życiem i swoimi telefonami czy to odebranymi czy nie. Swoją historią. Nie podążaj tą drogą,aby wyciągać Twoje brudy. 08:22, 14.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

polopolo

32 10

w Urzędzie rządzi : Pani Zastępca, pani Sekretarz. 09:36, 14.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Do poloDo polo

20 8

Wszyscy o tym wiemy-całe miasto. 11:14, 14.09.2018


ShrekShrek

19 7

A ja myślałam że Fiona ;) 14:01, 14.09.2018


On33On33

30 13

Pan Pawel niestety wiele tez obiecywal ostatnio a sue nic nie spelnilo pani Korajczyk tez tylko duzo pisze zreszta nie pierwszy raz na starcie jest spalona a pomyslec ze pan Augustyniak mialby tam mieszac kazdy ma go dosc,natomiast pani Mariola ma swoje zdanie i widac ze moze cos zmienic 13:21, 14.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

2001820018

19 33

KRAJARCZYKOWA NA BURMISTRZA.. TA KOBITA MA IKRĘ .MATKA DZIECIOM, ŻONA ,OPIEKUNKA I ŻYWICIELKA RODZINY . TA MA SWOJE ZDANIE I NIE DA SOBĄ MANIPULOWAĆ. DECYZYJNA I WYGADANA. SZYKUJCIE SIĘ NA WYBORY. 21:50, 14.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

akyrzakyrz

11 9

otwieram kibel a tam: ...................., zaglądam pod szafę a tam:...................., dość tej pani, kolejny start to falstart 09:24, 17.09.2018


AsiOAsiO

22 22

Nie chcę Pani Burmistrz z tatuażem na prawym ramieniu!!!!!!!!!!! 23:37, 14.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

A sioA sio

8 10

Sama sobie zrób 16:44, 15.09.2018


SPOKOSPOKO

24 10

JA PROPONUJE FIONE NA BURMISTRZA WSZYSCY ZAOSZCZEDZIMY NA KOSZTACH TEGO BIEDNEGO MIASTA.MONITORING I WSZELAKA WIEDZA O WSZYSTKICH. 00:43, 15.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do SpokoDo Spoko

13 24

Nie obrażajcie tej porządnej kobiety. 13:15, 15.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

oloolo

16 5

A która to? 16:05, 15.09.2018


MariolaMariola

19 21

Dajmy szanse Pani Marioli, reszty kandydatów już za dużo... 20:18, 15.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

MarekMarek

16 12

Zero szans dla PSL.Likwidacja szpitala,PKS,afera na Ziejkowej z toksycznymi odpadami. 21:15, 15.09.2018


BioBio

14 15

Pani Mariola jest kandydatka bezpartyjna, proszę czytać ze zrozumieniem. 21:46, 15.09.2018


Do UrzędnikaDo Urzędnika

20 14

Słysząc, kto podejmuje decyzje w urzędzie,trudno się domyślić kto zwolnił p.Mariolę.To zło często powraca. 08:57, 16.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Z krainy OZZ krainy OZ

3 5

Do czarnej wiedzmy łap się za miotłę i odlatuj 20:26, 23.09.2018


hahahahahaha

17 6

PORZADNA INACZEJ......... 10:52, 16.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

WoborcaWoborca

15 12

Drodzy mieszkańcy pomyślcie choć przez chwilę i dajcie sami sobie odpowiedz na pytanie.Dlaczego kandydatki na burmistrza Gostynina tak bardzo nie chcą być utożsamiane lub wręcz kojarzone z partiami z których startują.Brak odwagi czy wiara w to,że wyborcy to BANDA GŁUPCÓW. 16:16, 16.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

nnnnnn

10 5

nie trzeba być jasnowidzem żeby domyślić się układu 09:32, 18.09.2018


NIM...NIM...

20 14

Tylko Mariola ...Warto postawić na nią...Inni kandydaci nie pokazali nic interesującego dotychczas..Agnieszka -zawsze 2 ,Paweł -nieudacznik...Czas na zmianę... 11:03, 17.09.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

izaiza

10 15

z calym szacunkiem dla pani marioli ale w wieku 55-60 lat to juz pani powinna o emeryturze myslec a nie startowaniu na burmistrza, wnuki chować. 14:33, 17.09.2018


Do izaDo iza

9 9

Fiona nie pisz już o sobie 55-60 lat to ty masz . Chociaż raczej obstawiam twój przedział wiekowy 80-99 lat. Znów to samo - zjedz snicersa ! Gwiazdo ! 23:05, 17.09.2018


wyborcawyborca

9 7

oj Mariolka, Mariolka masz na drugie Manipulacja? 09:40, 18.09.2018


JolaJola

14 12

Niestety jak to baby. Gdyby kiedyś się nie pożarly to razem miały jakieś szanse. Teraz są tylko dwoma skloconymi babami bez szans. Dajcie spokój drogie "baby" ha ha 14:35, 17.09.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

JolaJola

10 7

Mariola=Agnieszka, kto jest mądry ten widzi 15:53, 17.09.2018


FeliksFeliks

6 15

Jolu ja widzę drobną różnicę;Agnieszka zdecydowanie ładniejsza!!! 21:23, 17.09.2018


a ha haa ha ha

2 5

Ale,ta po środku,to też baba,tyle że w portkach swojej matki. 20:11, 21.09.2018


MieszkankaMieszkanka

15 19

Dramatem tych wyborów samorządowych jest fakt,że kandydaci na burmistrza nie budzą naszego zaufania.Przyczyn jest wiele,ale wybrać trzeba.Mam świadomość, że jeśli chcę żyć w bezpiecznym i wolnym kraju muszę zagłosować na PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ.. 15:44, 17.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JOOOOOOJOOOOOO

8 4

W Gostyninie rzadzi Fiona. 15:57, 20.09.2018


wrzesieńwrzesień

17 16

To jest takie proste.Agnieszka,se będzie burmistrzem Sierakówka,Paweł burmistrzem Gostynina.Mariolka,burmistrzem Woli Łąckiej.Czy,to tak trudno się się ułożyć? 21:40, 17.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

kriskris

9 10

niedoszła zawsze będzie niedoszła, brzydka zawsze będzie brzydka, został tylko jeden wybór 09:36, 18.09.2018


do Krisado Krisa

3 4

zapomniałeś dopisać że *%#)!& zawsze będzie DUPĄ i GÓWNO zrobi. 20:20, 23.09.2018


MieszkaniecMieszkaniec

18 9

Ja mam świadomość,że zmiana w rządzeniu Gostyninem jest wręcz konieczna. Obecna pokazała,że na niewiele ją stać. Nie wytykając palcami kto się do tego przyłożył. Absolutnie nie zagłosuję na obecnego burmistrza z całym szacunkiem do PIS i do jego osoby. Czas na prawdziwego gospodarza. 07:53, 18.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mierekmierek

12 9

W Gostyninie od 4 lat rządzi DoG czyli PO. Burmistrz jest od wykonywania uchwał Rady. Swoje żale więc źle kierujesz. Zobacz co mogła Szyperska w Radzie powiatu.Nic. 16:10, 18.09.2018


łukaszłukasz

18 17

na mniejsze zło, czyli Pawła 09:47, 18.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WyborcaWyborca

11 7

Absolutnie. To mniejsze zło mieliśmy już cztery lata. 07:53, 19.09.2018


Jestem za MariolaJestem za Mariola

16 16

Dajmy szanse Pani Marioli.. Dwójkę pozostałych już znamy 22:04, 18.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WioWio

11 10

Nie, nie i nieeee 23:28, 18.09.2018


a co toa co to

7 11

a co to się stało, Włodzio, przepraszam, włodzio ś. nie startuje? 07:58, 19.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

OjOj

15 7

Startuje, startuje, tylko taktycznie rozgrywa. Pozostali żrą się między sobą, a on za chwilę się ujawni, świeży i wypoczęty. 09:25, 19.09.2018


OloloOlolo

10 11

Żaden z kandydatów nie utworzy MIEJSC PRACY. 12:51, 19.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JOOOJOOO

7 6

Najwazniejsze ze Fiona ma zatrudnienie. 16:00, 20.09.2018


REKLAMA

XyzXyz

6 18

Głosy mój,znajomych i rodziny ma p.Szyperska nie jakiś tam p.Paweł,który się nie sprawdził,jego czas już minął i czas na zmiany,żeby w końcu Gostynin podniósł się z kolan bo jak tak dalej będzie to czeka nas masakra.To byłoby na tyle. 19:31, 21.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

osaosa

9 3

szyperska przez 4 lata głowę nosiła wbitą w ziemię jak chodziła po mieście udawała że ludzi nie widzi dziś za to szczerzy do każdego zęby. Dobry PR to za mało, nie wierzę jej i nigdy na nią nie oddam swojego głosu. 11:03, 24.09.2018


TrTr

5 3

W urzędzie miasta rządzi rada a nie burmistrz. A większość jest od Pani szyperskiej. 20:55, 24.09.2018


tata

8 10

Droga pani Mariolo,jest szansa,dla Pani.Kontrkandydaci,w gównie termowym,są umoczeni.Ale,ta ze gównianym PSL-to prosi się o wyjaśnienie ! 20:02, 21.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

890890

14 9

Z tego co " słychać na mieście " to nikt się nie przyczynił do zwolnienia tej Pani z Urzędu oprócz jej samej. Tej Pani po prosty nie została przedłużona umowa o pracę którą miała na czas określony. Lans i mijanie się z prawdą to była główna przyczyna .


18:34, 23.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jan Jan

8 11

Jestem za PiS 18:37, 23.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gostynin jest NAJWŻNGostynin jest NAJWŻN

9 9

ludzie nie patrzcie na partie bo oni wszyscy maja nas w DUPIE głosujcie na tą osobę która ma szansę lokalnie na naszym podwórku gostynińskim coś ZROBIĆ. Więc pan kalinowski nie ma ikry więc wypad, pani Korajczyk ma za duże jaja, jej radni pokazali co potrafią, ja daję szansę Pani Marioli wie jak pociągnąć kasę z UNI. I mam wrażenie że zrobi w końcu porządek w ratuszu, że będziemy obsługiwani jak w XXI-szym wieku, a nie jak za PRL-u. w końcu o to chodzi. 20:17, 23.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AleksanderAleksander

7 10

Jedyną szansą dla tego miasta jest Mariola JW. Taka jest prawda. 15:32, 24.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

ErEr

5 6

Prawda, prawda. Tylko pani Mariola 20:53, 24.09.2018


do Aleksanderdo Aleksander

5 4

nie rób sobie jaj 10:35, 25.09.2018


MieszkankaMieszkanka

6 8

W Radzie Miasra rządzi IdG, dlatego Burmistrz nie ma nic do gadania, zawsze będzie zle dla Rady miasta, dopóki nie będą mieli Burmistrza od siebie
Dajmy szanse Pani Marioli. 19:49, 24.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CfdCfd

7 9

Brawo! Mój głos na pani Mariola 20:52, 24.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

benekbenek

5 5

koniec zabawy-Goru-idzie po fotel Burmistrza , od dnia 2018-09-26. 09:22, 25.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BB

5 4

W Pani zespole (na pewno przypadkowo) znalazła się osoba, która niszczy prawie wszystko: zniszczyła swoją Rodzinę, Przyjaciele nie dali się omotać, obawiali się, ale wycofali się w porę lecz ich czujność musi chronić innych. W związku z występującymi poważnymi problemami ... prośba o bystre oko na każdy zrobiony ruch. Pozdrawiam. 09:41, 25.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

ZeusZeus

3 3

Kalinowski tylko pokazuję się tu zdjęcia tam jakaś *%#)!& przemowa a w Gostyninie nic się nie dzieje uciekają osoby współpracujące z burmistrzem a tu nie oto chodzi a może burmistrz wypowie się na temat szkoły 3 i skarg na jego żonę
16:11, 25.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ArekArek

4 1

To chyba dyrektor powinien wypowiadać się na temat swoich pracowników, burmistrz natomiast ma też wiele do powiedzenia na temat dyrektora 16:48, 25.09.2018


REKLAMA
REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone