• Centrum polis - ubezpieczenia w Gostynin

  • SandBus

  • http://pik.plo.pl/

Dzięki naszym publikacjom Katarzyna Pakulska otrzyma nowy rower od firmy ADA-LIGHT

Chciałabym serdecznie podziękować portalom gostynińskim za możliwość umieszczenia swojego apelu odnośnie wsparcia finansowego na zakup nowego roweru na kolejne lata mojego ścigania. Dzięki temu odezwali się do mnie Państwo Tomasz i Adriana Klat z firmy ADA-LIGHT, którzy wyciągnęli do mnie pomocną dłoń i postanowili ufundować mi nowy rower. 

Czytaj dalej

DK-60: kolejny wypadek na skrzyżowaniu Powstańców Styczniowych. 24 letnia kobieta w szpitalu

W czwartek (26.11) ok. godz. 16:30 na Drodze Krajowej nr 60 w obrębie skrzyżowania im. Powstańców Styczniowych w Legardzie (Gmina Gostynin), doszło do bardzo groźnego zderzenia dwóch osobowych aut. 24 letnia kobieta kierująca samochodem marki Seat została przewieziona na obserwację do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności w jakich doszło do zdarzenia.

Czytaj dalej

Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Gostynina

W sobotę 28 listopada zapraszamy na trybuny miejskiej Hali Sportowej. Od godziny 10:00 będzie rozgrywany Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Gostynina. O tytuł Mistrza Gostynina walczyć będą: Zespół Szkół Gostynin, Liceum Ogólnokształcące Gostynin, Gostynin Team, KP PSP Gostynin, Akademia Siatkówki Gostynin Team, Abstynenci Gostynin.

Czytaj dalej

Zaginął Przemysław Balcerak! Policja prowadzi poszukiwania

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kutnie poszukują zaginionego Przemysława Balceraka. Mężczyzna wyszedł z domu 24 listopada 2015 roku i do obecnej chwili nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany był w rejonie żwirowni w Grodnie w gminie Nowe Ostrowy.

Czytaj dalej

„Biała Wstążka” w gostynińskiej komendzie policji

W dniach 25.11.2015 – 10.12.2015r. będzie trwać międzynarodowa kampania pn. „16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet”. Również na mundurach gostynińskich policjantów pojawiły się białe wstążki symbolizujące sprzeciw wobec stosowania przemocy w stosunku do kobiet.

Czytaj dalej

Porządek obrad listopadowych sesji w gminie, mieście i w powiecie

Porządek obrad listopadowych sesji w gminie, mieście i w powiecie

W gminie, mieście i powiecie odbędą się w ostatnie dni listopada sesje. Radni miejscy będą rozpatrywać skargę na działalność Burmistrza, podejmować rezolucję w sprawie ośrodka dla uchodźców, w gminie zostaną zatwierdzone taryfy za wodę i ścieki, w powiecie zmiany budżetowe. 

Czytaj dalej

Sportem i kulturą przeciw dopalaczom

„Narkotykowe dylematy – sportowa alternatywa” to hasło działań profilaktycznych , których inicjatorem był Urząd Miasta oraz policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie. Głównym celem jest uświadamianie młodzieży o szkodliwości dopalaczy i prezentacja alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Czytaj dalej

Fotorelacja: Mydlarnia Bańka w Gostyninie już otwarta! Jest również oferta pracy!

Nowo otwarta w sobotę 21 listopada Mydlarnia Bańka w Gostyninie przy ul. Rynek 16 zatrudni kobietę na stanowisko ekspedientki/konsultantki na pełny etat. Warunkiem koniecznym jest doświadczenie w branży kosmetycznej oraz wiek powyżej 30 lat. My tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z otwarcia w obiektywie Michała Borka...

Czytaj dalej

Trwają poszukiwania 3-latka który został porwany od matki - dziecko aktualnie przebywa u ojca!

Policja prowadzi czynności związane z pozbawieniem wolności 3-letniego chłopca, do którego doszło 24 listopada w Radomiu około godziny 6:50. Dziecko zostało odebrane wbrew woli matki przez trzech nieustalonych mężczyzn, gdy wychodziła z nim z domu.Mężczyźni wsiedli z dzieckiem do samochodu i odjechali w nieustalonym kierunku.

Czytaj dalej

Losowe ogłoszenia z Gostynina i okolic

STARY GOSTYNIN DO 1945 ROKU

  • Gostynin Szpital
  • Gostynin Rynek
  • Gostynin Getto

GOSTYNIN - SZPITAL W KRUKU

  • Gostynin - Szpital Kruk
  • Gostynin - Szpital Kruk - Daniel
  • Gostynin - Szpital Kruk - Centrala