•  
  •  
  • Centrum polis - ubezpieczenia w Gostynin

Gmina Gostynin: Śmiertelny wypadek na drodze W 265 [AKTUALIZACJA]

Gmina Gostynin - śmiertelny wypadek na drodze w 265 - zdjęciaDo tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj w nocy na drodze wojewódzkiej W 265 w kierunku Kowala. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy, kierowany przez młodego kierowcę prawdopodobnie spoza powiatu gostynińskiego. Policja prowadzi czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

a k t u a l i z a c j a   21/12/2012 godz 13:15

19 grudnia br. ok. godz. 22.10 w miejscowości Krzywie na drodze W 265 jadący samochodem marki Seat Ibiza, 22-letni mieszkaniec powiatu płockiego, stracił panowanie nad pojazdem, przejechał na przeciwległy pas drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo akcji ratunkowej podjętej na miejscu przez świadków zdarzenia, kierującego nie udało się uratować. Seat Ibiza w wyniku uderzenia w drzewo rozpadł się na kilka części. Trwają czynności mające na celu ustalenie przyczyn tego tragicznego zdarzenia.
W uwagi na bardzo trudne warunki panujące na drogach apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy. Pamiętajmy, że główną przyczyną większości wypadków drogowych jest nadmierna prędkość. Dlatego jadąc wolniej mamy szanse zawsze dojechać do celu.

{gallery stories/02012/12/20/wypadek} 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.
Obowiązkowo zapoznaj się z jego treścią!


 

TYLKO KOMENTARZE ZALOGOWANYCH UŻYTKOWNIKÓW PUBLIKOWANE SĄ AUTOMATYCZNIE. KOMENTARZE DODAWANE ANONIMOWO DODAWANE SĄ PO ZWERYFIKOWANIU TREŚCI PRZEZ ADMINISTRATORA  
 

Kod antyspamowy
Odśwież

Znalazłeś literówkę? Zaznacz ją i naciśnij Ctrl + Enter.