Reklama

Fireproof z gostynińskim akcentem. Impreza rozpalona do czerwoności!

Opublikowano:
Autor:

Fireproof z gostynińskim akcentem. Impreza rozpalona do czerwoności! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Siódma edycja kutnowskiego Festiwalu Fireproof przeszła już do historii. W weekend w ognistym tańcu zaprezentowali się artyści z całej Polski. Poza gorącymi pokazami, na mieszkańców czekał szereg atrakcji, w tym gry i zabawy dla maluchów oraz koncerty rockowe. Na festiwalu nie zabrakło również gostynińskiego pierwiastka.

Siódma edycja kutnowskiego Festiwalu Fireproof przeszła już do historii. W weekend w ognistym tańcu zaprezentowali się artyści z całej Polski. Poza gorącymi pokazami, na mieszkańców czekał szereg atrakcji, w tym gry i zabawy dla maluchów oraz koncerty rockowe. Na festiwalu nie zabrakło również gostynińskiego pierwiastka.

Impreza rozpoczęła się w sobotę marszem kuglarzy, następnie na scenie przy placu Piłsudskiego mocne rockowe brzmienie zafundował przybyłym zespół Jelonek. Sobotnie szaleństwo zakończył fireshow, podczas którego grupy oraz soliści zaprezentowali się w niezwykłym tańcu z ogniem. W niedzielę moc atrakcji przygotowano także z myślą o najmłodszych. Kuglarze, szczudlarze, bańki mydlane, mega gry - warsztaty i animacje dla dzieci poprowadziła gostynińska Fabryka Zabawy "Tęczowo" radnego Michała Bartosiaka. Później scenę po raz kolejny opanowały kapele rockowe: Marne Szanse oraz Black Radio. Imprezę zwieńczyły kolejne pokazy ognia oraz nagrodzenie najlepszych. Warto zaznaczyć, że w jury zasiadła Agnieszka Bartosiak.  

Szanowna kapituła miała twardy orzech do zgryzienia, gdyż rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Ostatecznie, po kilkunastuminutowych obradach, wyłoniono najlepszych. Największe uznanie jurorów zdobył Sebastian "Dotyk" Malicki, który podczas swojego występu wcielił się w postać Supermana. Drugie miejsce wywalczyła Dorota "Zielona" Gladian, zaś na trzecim znalazła się Anna Dyderska

Spośród sześciu zespołów główna nagroda przypadła AZISLIGHT, za plecami których znalazły się ekipy Teatru Ognia ARDENTI oraz NAM-TARA

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE