Reklama

Kabaret SMILE rozbawił Gostynin do łez!

Opublikowano:
Autor:

Kabaret SMILE rozbawił Gostynin do łez!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Przyjemnością i ucztą dla spragnionych humoru był najnowszy program „To się nadaje do kabaretu” w wykonaniu Kabaretu SMILE! Panowie wystąpili w MCK w Gostyninie w piątkowy wieczór bawiąc widownię nowymi skeczami, ale także przypominając znane i lubiane perypetie Bożenki i Merlina.

Przyjemnością i ucztą dla spragnionych humoru był najnowszy program „To się nadaje do kabaretu” w wykonaniu Kabaretu SMILE! Panowie wystąpili w MCK w Gostyninie w piątkowy wieczór bawiąc widownię nowymi skeczami, ale także przypominając znane i lubiane perypetie Bożenki i Merlina.

Jak mówią sami artyści Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas.

Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”. Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie RTV, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”. 

Źródło: MCK Gostynin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE