Reklama

„Książka - mój świat na wyciągnięcie ręki”. Zrealizowano projekt w SP nr 3

Opublikowano:
Autor:

„Książka - mój świat na wyciągnięcie ręki”. Zrealizowano projekt w SP nr 3 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Projekt „Książka - mój świat na wyciągnięcie ręki” zrealizowany w SP 3 w Gostyninie dzięki finansowemu wsparciu Fundacji KGHM Polska Miedź.

Projekt „Książka - mój świat na wyciągnięcie ręki” zrealizowany w SP 3 w Gostyninie dzięki finansowemu wsparciu Fundacji KGHM Polska Miedź.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie w ramach realizowanego projektu „Książka - mój świat na wyciągnięcie ręki” otrzymała od Fundacji KGHM Polska Miedź wsparcie finansowe na modernizację biblioteki szkolnej.

W lutym 2018 r. złożony został do Fundacji wniosek z prośbą o dofinansowanie realizowanego przez bibliotekę projektu.

- W kwietniu otrzymaliśmy wiadomość, że Zarząd Fundacji KGHM Polska Miedź podjął decyzję o przyznaniu nam kwoty w wysokości 14.500,00 PLN na zakup wyposażenia do nowej biblioteki szkolnej w ramach w/w projektu. Mogliśmy zacząć już myśleć o realizacji naszego przedsięwzięcia. Dodatkowo budżet powiększył się o darowiznę od Rady Rodziców SP 3 w kwocie 500 zł i wyniósł łącznie 15 000 zł - informuje Dorota Augustyniak.

Przewidywane wykonanie projektu zaplanowane zostało na okres od września do grudnia 2018 r. Jednak prace rozpoczęły się już w czerwcu po zawarciu umowy pomiędzy Fundacją KGHM Polska Miedź w Lubinie, a panem Adamem Matyszewskim dyrektorem szkoły.

Placówka rozpoczęła więc realizację przedsięwzięcia, którego Koordynatorem została p. Dorota Augustyniak - wieloletni nauczyciel bibliotekarz. Dzięki Fundacji KGHM Polska Miedź udało się nam wyposażyć nową bibliotekę w regały na książki, szafy i szafki biblioteczne, regał na czasopisma, stoliki i krzesła, wózek na książki, no i oczywiście same książki.

W I semestrze roku szkolnego 2018/19 dzięki wsparciu Fundacji KGHM Polska Miedź uczniowie SP 3 w Gostyninie mogą już korzystać ze zmodernizowanej, bezpiecznej i przyjaznej dla nich biblioteki szkolnej. Bardzo dziękujemy za okazaną nam pomoc.

Dorota Augustyniak

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE