Reklama

Nastrojowo w MCK-u. Najpierw poezja, później muzyka

Opublikowano:
Autor:

Nastrojowo w MCK-u. Najpierw poezja, później muzyka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Już po raz dwudziesty Miejska Biblioteka Publiczna im Jakuba z Gostynina organizuje Turniej Jednego Wiersza. Finał tegorocznej edycji odbędzie się w sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie w czwartek 23 listopada o 16.30. A o 19.00 rozpocznie się koncert „Wspomnienie”.

Już po raz dwudziesty Miejska Biblioteka Publiczna im Jakuba z Gostynina organizuje Turniej Jednego Wiersza. Finał tegorocznej edycji odbędzie się w sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie w czwartek 23 listopada o 16.30. A o 19.00 rozpocznie się koncert ?Wspomnienie?.

Poetyckie zmagania na trwałe wpisały się w kulturalny pejzaż regionu gostynińskiego. Ale wśród poetów, którzy prezentują swe wiersze w Gostyninie, zdarzają się również autorzy z innych, czasami dość odległych, miast. Każdy autor prezentował będzie jeden wiersz o dowolnej tematyce. Organizatorzy zastrzegają jednak, że nie utwory przygotowane z myślą o Turnieju Jednego Wiersza nie mogły być wcześniej nigdzie publikowane ani nagradzane. Nagrody przyznane zostaną w trzech kategoriach wiekowych: dla uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz drugiej i trzeciej gimnazjum; szkół średnich oraz dla dorosłych. 
Po zakończeniu Turnieju Jednego Wiersza i rozdaniu nagród oraz symbolicznym poczęstunku dla uczestników zmagań, organizatorzy poetyckiej rywalizacji zapraszają na koncert „Wspomnienie” w wykonaniu gitarzysty Dominika Jaroszewskiego i saksofonisty Michała Borowskiego, którzy grać będą jazzujące aranżacje melodie z polskich filmów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE