Reklama

"Niechaj Polska zna, jakie dzieci ma… " - konkurs przedłużony o miesiąc

Opublikowano:
Autor:

"Niechaj Polska zna, jakie dzieci ma… " - konkurs przedłużony o miesiąc - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowany został konkurs „Niechaj Polska zna, jakie dzieci ma…moi przodkowie we wspomnieniach rodzinnych\". Termin składania prac konkursowych został przedłużony o miesiąc – do 31 października.

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowany został konkurs „Niechaj Polska zna, jakie dzieci ma…moi przodkowie we wspomnieniach rodzinnych". Termin składania prac konkursowych został przedłużony o miesiąc – do 31 października.

Założeniem konkursu „Niechaj Polska zna, jakie dzieci ma…moi przodkowie we wspomnieniach rodzinnych" organizowanego przez Międzyzakładową Komisję Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Gostyninie, Starostwo Powiatowe w Gostyninie oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jakuba z Gostynina jest odkrycie i upamiętnienie lokalnych – dotychczas mniej znanych – postaci, które powinny znaleźć swoje miejsce w historii, znaczących wydarzeń, które zachowane zostały w rodzinnej pamięci uczniów, a także utrwalanie poczucia dumy z dokonań przodków, którzy nie szczędzili sił walcząc o wolność Ojczyzny – nie tylko z orężem w ręku.

Indywidualne prace konkursowe, nigdzie wcześniej nie publikowane, należy składać – z informacją o uczestniku – do końca października 2018 roku. na adres:

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina
Wypożyczalnia dla dorosłych
ul. 18 stycznia 2
09-500 Gostynin

Uczestnicy konkursu muszą zapoznać się z regulaminem i wypełnić kartę zgłoszenia, oświadczenie i zgodę na publikację. Autorzy najlepszych prac otrzymają cenne nagrody ufundowane przez: starostę gostynińskiego, burmistrza Gostynina i wójta gminy Gostynin.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE