Reklama

O finansach w gostynińskiej bibliotece

Opublikowano:
Autor:

O finansach w gostynińskiej bibliotece - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie włączyła się w projekt ,,O finansach … w bibliotece – 5.edycja”, który realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie włączyła się w projekt ,,O finansach … w bibliotece – 5.edycja”, który realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

Cykl spotkań edukacyjnych i kurs internetowy obejmował obsługę stron internetowych prezentowanych w modułach kursu e-learningowego. Oferta biblioteki poszerzyła się o zajęcia dla osób 50+ (wraz z towarzyszącymi osobami w wieku 35+) związane z zarządzaniem domowym budżetem przy użyciu nowoczesnych technologii (m.in. nowe usługi bankowe, lokaty, karty i ubezpieczenia).

Dzięki współpracy z dyrekcją i pracownikami Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte z oddziałami gimnazjalnymi w Gostyninie spotkania odbyły się w pełni profesjonalnej sali informatycznej. W projekcie udział wzięli również bibliotekarze.

Spotkanie podsumowujące odbyło się w Sali Kawiarnianej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie.

Źródło: MBP w Gostyninie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE