Reklama

Promesa od Minister: ponad pół miliona zł dla Gostynina

Opublikowano:
Autor:

Promesa od Minister: ponad pół miliona zł dla Gostynina - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Jeszcze w tym roku kolejnych 30 najmłodszych mieszkańców Gostynina będzie miało zapewnione idealne warunki do zabawy i rozwoju. To efekt dofinansowania, które trafi do Gostynina w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 "Maluch+".

Jeszcze w tym roku kolejnych 30 najmłodszych mieszkańców Gostynina będzie miało zapewnione idealne warunki do zabawy i rozwoju. To efekt dofinansowania, które trafi do Gostynina w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 "Maluch+".

Dziś odbyła się uroczystość wręczenia promes dofinansowania przez Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Elżbietę Rafalską. Miasto otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 553,600 tys. zł. Promesę odebrał osobiście burmistrz Paweł Kalinowski. 

- Z całego serca życzę, aby podjęte przedsięwzięcie zostało zrealizowane sprawnie i spełniało oczekiwania lokalnej społeczności - pisze Elżbieta Rafalska.

 30 nowych miejsc opieki dla najmłodszych mieszkańców to świetna wiadomość dla rodziców gostynińskich maluchów. Punkt będzie mieścił się w budynku po byłym Gimnazjum nr 2 przy ulicy Wojska Polskiego. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE