Reklama

Rusza konkurs "Bezpieczeństwo w grafice komputerowej"

Opublikowano:
Autor:

Rusza konkurs "Bezpieczeństwo w grafice komputerowej" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Jak zachęcić młodzież do poznawania zasad bezpieczeństwa poruszania się po drodze? Połączyć ten temat z czymś, co ich interesuje. Na taki pomysł wpadł samorząd województwa – stworzył konkurs na grafikę komputerową o bezpieczeństwie drogowym. Na prace czekamy do 15 października br.

Jak zachęcić młodzież do poznawania zasad bezpieczeństwa poruszania się po drodze? Połączyć ten temat z czymś, co ich interesuje. Na taki pomysł wpadł samorząd województwa – stworzył konkurs na grafikę komputerową o bezpieczeństwie drogowym. Na prace czekamy do 15 października br.

Dbanie o bezpieczeństwo młodych osób jest jednym z głównych priorytetów samorządu Mazowsza. Ideą konkursu jest m.in. zwiększenie wiedzy o przepisach drogowych, a tym samym podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na drodze.

– Chcemy, aby młodzież przez zabawę uczyła się i zwiększała swoją wiedzę o zagrożeniach i bezpieczeństwie na drodze. Jeżeli dzięki naszej akcji uda się zapobiec chociaż jednemu wypadkowi – będzie to nasz sukces – mówi Adam Struzik marszałek województwa mazowieckiego.

Konkurs adresowany jest do uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz 3 klas gimnazjum z terenu województwa mazowieckiego. Tym razem młodzież będzie mogła wykazać się zdolnościami graficznymi przygotowując projekt graficzny – plakat ściśle związany z tematyką bezpieczeństwa na drodze.

Nagrodą główną dla młodych zwycięzców oraz ich opiekunów są bilety na 56 Rajd Barbórki. Ponadto każdy laureat i opiekun projektu otrzyma zestaw Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Prace konkursowe należy dostarczyć do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Jagiellońska 26 do 15 października 2018 r. Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE