Reklama

Solista chóru Vox Singers- Paweł Pilichowicz w walce o Grand Prix Narodów

Opublikowano:
Autor:

Solista chóru Vox Singers- Paweł Pilichowicz w walce o Grand Prix Narodów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura To już 3 edycja międzynarodowego konkursu European Choir Games oraz Grand Prix Narodów, w którym biorą udział płoccy chórzyści. Jeden z nich, którego solistą jest gostynianin Paweł Pilichowicz, wyjechał do Rygi, by walczyć o tytuł.

To już 3 edycja międzynarodowego konkursu European Choir Games oraz Grand Prix Narodów, w którym biorą udział płoccy chórzyści. Jeden z nich, którego solistą jest gostynianin Paweł Pilichowicz, wyjechał do Rygi, by walczyć o tytuł.

Chór Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki - Vox Singers, przebywać będzie na Europejskich Zawodach Chóralnych w Rydze od 17 do 23 lipca. Jest to największy na naszym kontynencie konkurs odbywający się w tym roku. Dzięki licznym sukcesom osiągniętym przez Vox Singers, którego członkiem jest gostynianin Paweł Pilichowicz, chór zapewnił sobie miejsce w walce o tytuł Grand Prix Narodów. Solista z Gostynina wraz ze swoim chórem zaprezentuje takie piosenki jak: „Małe tęsknoty”, „Psalm stojących w kolejce" i „Jesteś lekiem na całe zło” z repertuaru Krystyny Prońko; „Odwrót” z repertuaru Joanny Lewandowskiej oraz „Szaloną krewetkę”, będącą hołdem dla jej pierwszego wykonawcy – zmarłego niedawno Zbigniewa Wodeckiego. Pawła Pilichowicza będzie można usłyszeć dzisiaj podczas pozakonkursowego występu solistycznego, na koncercie przyjaźni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE