Reklama

Uczniowie SP nr 3 nagrodzeni stypendium mazowieckim

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie SP nr 3 nagrodzeni stypendium mazowieckim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W Liceum Ogólnokształcącym nr 6 im. W. Jagiełły w Płocku miała niedawno miejsce uroczystość wręczenia wyróżnień uczniom z rejonu Płocka, którzy w procesie rekrutacji do projektu Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2018/2019 uzyskali największą liczbę punktów za osiągnięcia edukacyjne.

W Liceum Ogólnokształcącym nr 6 im. W. Jagiełły w Płocku miała niedawno miejsce uroczystość wręczenia wyróżnień uczniom z rejonu Płocka, którzy w procesie rekrutacji do projektu Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2018/2019 uzyskali największą liczbę punktów za osiągnięcia edukacyjne.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie może poszczycić się wyróżnieniami dla swoich dwóch uczniów:

- Nela Boratowska – VIII b

- Bartłomiej Kapturowski – III b (oddział gimnazjalny).

Uczniowie zostali zgłoszeni do projektu dzięki osiągnięciom w nauce języka angielskiego, a opiekunem jest p. Edyta Lewandowska. Serdecznie gratulujemy uczniom i opiekunowi.

Autor: Mateusz Lewandowski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE