Reklama

Ufunduj ławkę z własną dedykacją nad Zalewem Piechota

Opublikowano:
Autor:

Ufunduj ławkę z własną dedykacją nad Zalewem Piechota - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Jako mieszkaniec Gostynina masz okazję wpisać się w karty historii tego miasta jako mecenas i uwiecznić to poprzez osobistą dedykację w postaci wygrawerowanego teksu na tabliczce, która na trwałe będzie umieszczona na ufundowanej ławce. Może być to świetny pomysł na prezent na specjalne okazje, na przykład ślub, chrzciny, urodziny, jubileusz firmy czy zakończenie jakiejś inwestycji. Każdy powód, żeby mieć własną dedykację na ławce nad Zalewem Piechota jest dobry.

Jako mieszkaniec Gostynina masz okazję wpisać się w karty historii tego miasta jako mecenas i uwiecznić to poprzez osobistą dedykację w postaci wygrawerowanego teksu na tabliczce, która na trwałe będzie umieszczona na ufundowanej ławce. Może być to świetny pomysł na prezent na specjalne okazje, na przykład ślub, chrzciny, urodziny, jubileusz firmy czy zakończenie jakiejś inwestycji. Każdy powód, żeby mieć własną dedykację na ławce nad Zalewem Piechota jest dobry.

Spacerując po Central Park w New York urzekły nas dedykacje na ławkach parkowych. Przechodziliśmy z ławki za ławką czytając przesympatyczne i osobliwe teksty typu: ? MY DEAR VONNA WILL YOU MARRY ME? ON BENDED KNEE, MICHAEL? (tłum.? Moja droga Vonna wyjdziesz za mnie? Na kolenie Michael?) lub ??AND SHE WILL ONE DAY SAY YES? (tłum: ??i ona pewnego dnia powie tak?).

Dedykacje są wygrawerowane na tabliczkach, które umieszczone są na ławkach. Idea ufundowania ławki z osobistą dedykacją dotarła również do Polski i wspaniale funkcjonuje w Parku Oliwskim w Gdańsku.

Przykładowe dedykacje:
?Najsłodszemu Kwiatuszkowi, Pawciunio?
?NASZYM WNUCZĘTOM Babcia Mary i Dziadek Andrzej?

W Gostyninie nie mamy ani Central Park ani Parku Oliwskiego, ale mamy Zalew Piechota, który przeżywa renesans i jest urokliwym miejscem do odpoczynku, spacerów czy rekreacji. Wzorem innych miast chcemy zaprosić Ciebie do akcji doposażenia tego terenu w ławeczki dla spacerowiczów. Możesz ufundować ławkę parkową z osobistą dedykacją. 

Koszt ławeczki z dedykacją: 500zł
Wpłata na rachunek Stowarzyszenia Miłośników Zalewu Piechota
BGŻ BNP PARIBAS: 69 1600 1462 1813 1994 6000 0001
Tytuł wpłaty: Darowizna ? ławeczka
Skontaktuj w celu ustalenia tekstu
Robert Górski tel. 509 740 880 
Monika Górska tel. 602 533 437
e-mail: [email protected]

Źródło: Facebook - wydarzenie - Ufunduj Ławeczkę nad Zalewem Piechota w Gostyninie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE