Reklama

"W drodze do niepodległości" - wystawa edukacyjna w SP nr 1

Opublikowano:
Autor:

"W drodze do niepodległości" - wystawa edukacyjna w SP nr 1 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Otwarcia wystawy pn. "W drodze do niepodległości" znajdującej się w Szkole Podstawowej nr 1 dokonał w dniu dzisiejszym – 8 października br. - burmistrz Paweł Kalinowski. W spotkaniu uczestniczyli także nauczyciele i uczniowie z tej placówki.

Otwarcia wystawy pn. "W drodze do niepodległości" znajdującej się w Szkole Podstawowej nr 1 dokonał w dniu dzisiejszym – 8 października br. - burmistrz Paweł Kalinowski. W spotkaniu uczestniczyli także nauczyciele i uczniowie z tej placówki.

Burmistrz w swoim wystąpieniu do zebranych zwrócił uwagę na wartości, jakie wnosi do naszej wiedzy wystawa. Zachęcał do zapoznania się z informacjami związanymi z odzyskaniem niepodległości, zawartymi na 30 planszach.

Projekt realizowany jest przez PERN S.A., Bank Pocztowy SA, Narodowe Archiwum Cyfrowe i Archiwum Akt Nowych jest częścią obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, koordynowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017–2021.

Celem wystawy jest wzmocnienie poczucia wspólnoty obywatelskiej Polaków oraz zachęcenie rodaków w kraju i za granica? do aktywnego uczestnictwa w obchodach i wspólnym świętowaniu stulecia odzyskania niepodległości.

Info: UM Gostynina

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE