Reklama

[ZDJĘCIA] Gostynińscy seniorzy obejrzeli wystawę "W drodze do niepodległości"

Opublikowano:
Autor:

[ZDJĘCIA] Gostynińscy seniorzy obejrzeli wystawę "W drodze do niepodległości" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Wystawa pn. "W drodze do niepodległości", to projekt realizowany przez PERN S.A., Bank Pocztowy SA, Narodowe Archiwum Cyfrowe i Archiwum Akt Nowych jest częścią obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, koordynowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017–2021.

Wystawa pn. "W drodze do niepodległości", to projekt realizowany przez PERN S.A., Bank Pocztowy SA, Narodowe Archiwum Cyfrowe i Archiwum Akt Nowych jest częścią obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, koordynowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017–2021.

Wystawę w miniony czwartek - 11 października br. - znajdującą się w Szkole Podstawowej nr 1 obejrzeli gostynińscy seniorzy. 

Uczestniczący w spotkaniu burmistrz Paweł Kalinowski powiedział o wartościach patriotycznych i historycznych, jakie wnosi wystawa. Zachęcał do zapoznania się z informacjami związanymi z odzyskaniem niepodległości, które zostały zamieszczone na 30 planszach.

Zebrani w SP 1 goście z wielkim zainteresowaniem dyskutowali na temat zdarzeń opisanych na planszach.

Źródło: UM Gostynina

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE