Zamknij
REKLAMA

Od ruiny do luksusów. Remiza zmieniła się nie do poznania

14:09, 07.03.2018 | B.N
REKLAMA
Skomentuj

Niebywałą metamorfozę przeszła remiza strażacka OSP Model. Generalny remont budynku kosztował ponad 70 tys. zł., a jego efekty z pewnością wywołują szczery uśmiech na twarzach druhów. Sami zobaczcie. 

Modernizacja remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Modelu (gmina Pacyna) rozpoczęła się w ubiegłym roku. Pokryta została w większości ze środków własnych - ponad 55 tys. zł, zaś 25 tys. zł dorzuciło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

Można rzec, że w budynku zmieniło się dosłownie wszystko. Zakres wykonanych prac obejmował m.in: utylizację obecnego eternitowego poszycia dachowego i zastąpienie go nowym, wymianę posadzki podłogowej w części świetlicowej, wymianę okien i drzwi, adaptację części świetlicy na zaplecze kuchenne oraz łazienkę wraz z jej wyposażeniem, budowę przyłącza wodociągowego, naprawę i malowanie elewacji zewnętrznej i wewnętrznej, wymianę instalacji elektrycznej, wymianę wrót garażowych, czy wymianę oświetlenia na zewnątrz i wewnątrz budynku. Zakupiono również urządzenie olejowe do ogrzewania pomieszczeń.

Efekty widać gołym okiem. 

(B.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

CyckoskiCyckoski

2 4

Pewnie,zapewnie to wybrywać roku tego pamiętnego se bedom.Ale te młode,co 500+,biorą,to wiedzą,że jak PiS przegra,to diabli 500+,zabiorą. 18:49, 08.03.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ta paniTa pani

2 0

Oj ,zabiorą i jeszcze zemstę swoją podłą zainstalują. 20:31, 08.03.2018


REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone