Zamknij
REKLAMA

Bank Odbasków czyli każdy może świecić przykładem

07:55, 12.03.2018 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie odwiedzili Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, zapraszając jego uczniów do „Banku Odblasków” – akcji będącej jedną z części projektu „B&N, czyli B jak Bezpieczny N jak Niechroniony”. 

W trakcie spotkania z wychowankami SOSW mundurowi opowiadali, jak istotne jest noszenie elementów odblaskowych. Szczególnie po zmroku, gdy może uratować ludzkie życie. Uczniowie szkół działających przy SOSW mają przynosić zbędne im elementy odblaskowe i wymieniać je na inne z koleżankami i kolegami.
Program „B&N, czyli B jak Bezpieczny N jak Niechroniony” ma prowadzić do zminimalizowania liczby wypadków drogowych z udziałem Niechronionych Uczestników Ruchu Drogowego. Niezwykle istotne jest przy tym przekonanie dzieci młodzieży, jak ważne jest bezpieczeństwo w szeroko pojmowanym ruchu drogowym. 
Tworzenie „Banków Odblasków” i zbiórka nieużywanych elementów odblaskowych to szansa na obdarowanie nimi osób, które takich elementów nie mają. Elementy, które znajdą się w „Banku Odblasków” podczas akcji profilaktycznych będą rozdane osobom, które ich nie posiadają.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

LegionLegion

2 0

Widzę marka na foto on jest w tej szkole wzorowym uczniem tak trzymaj prymusie 21:32, 12.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

marek marek

0 2

Legion nie uznaje odblaskow bo ma za ciemno w glowie 00:09, 13.03.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

LegionLegion

1 0

Markowi oczy świecą z pijanstwa tak ma przeloty organizm ankocholik 18:20, 14.03.2018


REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone