Zamknij
REKLAMA

Gostyniński gitarzysta wystąpił w programie TVN Style!

10:27, 06.04.2018 | B.N
REKLAMA
Skomentuj

Starą Betoniarnię zamienił na Pannę Młodą - choć to był tylko jednodniowy epizod, nie wyklucza, że będą kolejne. Mowa o Dominiku Janiszewskim, lokalnym gitarzyście, który w tym tygodniu wystąpił w programie "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" emitowanym na antenie TVN Style.

Pochodzący z Belna Dominik Janiszewski, na co dzień prowadzi swoją szkołę nauki gry na gitarze w MCH Stara Betoniarnia. W wolnych chwilach również chwyta za wiosło, oddając się mocnym brzmieniom w kutnowskim zespole "Nightmares". Niedawno miał jednak okazję skosztować chleba z zupełnie innego pieca. Młody gitarzysta wystąpił w 5. sezonie programu Izabeli Janachowskiej "I nie opuszczę Cię aż do ślubu".

Odcinek z jego udziałem został wyemitowanych w tym tygodniu na kanale TVN Style. D. Janiszewski, w towarzystwie kamer telewizyjnych akompaniował Pannie Młodej, która zaśpiewała specjalnie dla swojego wybranka. Jak lokalny wirtuoz gitary czuł się w świetle fleszy?

- Nie był to mój pierwszy raz przed kamerą, choć w ogólnopolskiej telewizji do tej pory jeszcze mnie nie było. Wspomnienia z planu mam bardzo pozytywne, odcinek kręcony był w przyjaznej atmosferze i z pewnością było to dla mnie kolejne ciekawe doświadczenie. Bardzo możliwe, że niedługo znów będzie można zobaczyć mnie w telewizji - mówi w rozmowie z naszym dziennikarzem Dominik Janiszewski.  

Jeśli nie zdążyliście obejrzeć odcinka z udziałem gostynińskiego gitarzysty, nic straconego. Powtórka programu odbędzie się już w sobotę, 7 kwietnia o godz. 13.15. Ponadto fragment odcinka z udziałem Pana Dominika obejrzeć możesz TUTAJ: https://www.tvnstyle.pl/programy/i-nie-opuszcze-cie-az-do-slubu,14113.html Naszych czytelników zapraszamy na reemisję, a Dominikowi Janiszewskiemu życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

(B.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

Red Riding HoodRed Riding Hood

3 4

Jeżeli pochodzi z Belna to jaki on gostyniński gitarzysta???? 12:40, 06.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

marekmarek

1 3

w Legiona przypadku to nie bylo slubu bo Go narzeczony opuscil przed zminil na kazika 12:52, 06.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

5 0

To wartościowy,utalentowany i skromny człowiek.Przykre jest to,że wystarczy jakiś epizod medialny i okazuje się KIMŚ.DOMINIKU bądż sobą i nie daj się zwariować. 19:58, 06.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OnaOna

4 3

Belno,to taka post komunistyczna bida.Chłopakowi dobrze życzymy.Ale,z tego post komunistycznego g-wna,to raczej z "pomocą"TVN,się nie *%#)!& 21:23, 06.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XyzXyz

2 1

Tylko patrzeć jak będą się czepiać chłopaka,że wystąpił w Tvn-ie,żal żopy wam ściska,że jest zdolny.Życzę powodzenia. 17:19, 08.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone