Zamknij
REKLAMA

Motocyklowe szaleństwo dla Weroniki i Luizy. Zebrano ponad 7 tys. zł [ZDJĘCIA]

07:36, 16.04.2018 | B.N
REKLAMA
Skomentuj

Miłośnicy motoryzacji i zarazem ludzie wielkich serc zebrali się wczoraj licznie pod MCH Stara Betoniarnia, by wziąć udział w charytatywnym zlocie motocyklowym. Wszystko to z myślą o chorych dziewczynkach z powiatu gostynińskiego: Weronice Pytel i Luzie Rutkowskiej. W trakcie akcji udało się zebrać łącznie 7.387,38 zł.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia był Marek "Kaczor" Kaczanowski. Impreza okazała się z pewnością nie lada gratką dla mieszkańców, którzy przy ryku silników i woni "palonej gumy" czują się jak w siódmym niebie. Największą uwagę przybyłych przykuły efektowne pokazy stuntu, czyli akrobatyki motocyklowej. 

Ponadto w programie znalazł się koncert w wykonaniu grupy Vibes wraz z Dominikiem Janiszewskim oraz liczne licytacje. W międzyczasie, na kiermaszu pod hala targową, goście mogli zakupić słodkie frykasy oraz pyszne wyroby regionalne.

Przypomnijmy, że dwuletnia Weronika Pytel choruje na neuroblastomę czwartego stopnia. Ten niezwykle złośliwy nowotwór zagraża życiu dziewczynki. Już niebawem Weronika ma rozpocząć specjalistyczne leczenie, które może uratować jej życie.

Natomiast pochodząca z miejscowości Krzymów (gmina Szczawin Kościelny) Luiza Rutkowska urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową odcinka lędźwiowego.

(B.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

wyborcawyborca

2 0

szkoda ze z takich wydarzeń niektórzy robią sobie kampanie wyborcze... ;( 10:23, 17.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone