Zamknij
REKLAMA

Tablety w gostynińskiej Trójce [ZDJĘCIA]

08:10, 02.05.2018 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie klasy II a ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Gostyninie wykorzystali tablety, aby uczyć się odczytywania godzin na zegarze.

Użycie nietypowego środka dydaktycznego możliwe było dzięki zastosowaniu specjalnej aplikacji edukacyjnej. Pozwala ona każdemu chętnemu rozwiązywać zadania związane z pracą zegara (sprawdzanie godziny, odczytywanie godzin, minut, kwadransów). Tablet można wykorzystać do prac z zegarem zarówno do pracy z zegarem tradycyjnym, jak i z zegarem elektronicznym w formacie 12- lub 24-godzinnym.
Dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem, a użycie tabletu jako środka dydaktycznego okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dało nie tylko wiele radości, ale też znacząco ułatwiło zdobywanie wiedzy i poszerzanie umiejętności. Dzieci zaś przekonać się mogły, że tablet służy nie tylko do zabawy, lecz jest także narzędziem nowoczesnej edukacji.

(T.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

niby gister ma.niby gister ma.

0 0

Z fotek,tych wynika,że te dzieciaki,bardziej rozumieją i kumają-niż ta nie do uczona pani. 20:22, 02.05.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZupowaZupowa

0 0

Synoptycy,ostrzegają przed załamaniem pogody.Ona tak ma,że swojego mańka,nie oszczędza. 21:10, 02.05.2018


REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone