Zamknij
REKLAMA

Piłkarze i maskotka Wisły z wizytą w Gostyninie [ZDJĘCIA]

09:43, 16.05.2018 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Piłkarze płockiej Wisły Kamil Biliński i Bartłomiej Gradecki byli gośćmi Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej oraz Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Specjalnymi „Akademia Przedszkolaka”. Wraz z nimi do Gostynina przyjechała również klubowa maskotka.

Swoją wizytę w Gostyninie przedstawiciele Wisły rozpoczęli w Szkole podstawowej nr 1. Najmłodsi uczniowie „Jedynki” przygotowali dla piłkarzy pytania, które okazały się wprawdzie dość trudne, ale nie na tyle, aby pozostały bez odpowiedzi. 
Po zaliczeniu testu wiedzy przyszedł czas na konkurs sprawnościowy, w którym dla odmiany uczestniczyli młodzi kandydaci na gwiazdy futbolu. Spotkanie w „Jedynce” zakończyło się rozdawaniem autografów, kart zawodników, plakatów i klubowych kubków.
Kamil i Bartek odwiedzili również Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Specjalnymi "Akademia Przedszkolaka". Żaden z nich nie spodziewał się, że największą furorę w tym miejscu zrobi Nafciarz. Klubowa maskotka wręcz nie mogła opędzić się od chętnych do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć. Oczywiście, obaj zawodnicy Wisły również doczekali się swoich „pięciu minut”. 

(T.P)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone