Zamknij
REKLAMA

Dzieci na pewno będą się szeroko uśmiechać. Powstanie dla nich klub

12:50, 06.07.2018 | J.C
REKLAMA
Skomentuj
fot. UM Gostynin

Po 15 września ma zostać uruchomiony klub dziecięcy "Uśmiech malucha". Burmistrz dopiero co podpisał umowę z wykonawcą na realizację przedsięwzięcia. Opiewa ona na blisko 600 tys. zł.

Pracami zajmie się Zakład Wielobranżowy Produkcyjno-Handlowo-Usługowy z siedzibą w Legardzie. Punkt powstanie na parterze filii Szkoły Podstawowej nr 3. Z Zakłada opiekę nad dziećmi do 3. roku życia. Projekt  budowlany opracowało Rozwoju i Realizacji Projektów Budowlanych „HOL-BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Gostyninie.

Zakres prac jest bardzo szeroki.

- W ramach przebudowy zaprojektowano m.in.: budowę ścian działowych w celu wydzielenia pomieszczeń niezbędnych do prowadzenia klubu dziecięcego; wykonanie okładzin ściennych, podłogowych, PCV, dywanowych w odpowiednich pomieszczeniach; remont tynków, wykończenie i malowanie ścian, demontaż stolarki oraz zamurowanie otworów okiennych i drzwiowych; wymianę stolarki drzwiowej; montaż dodatkowego wyposażenia sanitarnego i oświetlenia w wydzielonych pomieszczeniach; zmianę lokalizacji i wymianę grzejników; ocieplenie wełną mineralną pasów niepalności; wykonanie nadproży oraz otworów w ścianie zewnętrznej pod montaż stolarki; montaż hydrantu wewnętrznego oraz oświetlenia awaryjnego w nowoprojektowanym korytarzu klubu dziecięcego; wymianę utwardzenia terenu z odpowiednim ukształtowaniem (dojście, taras); wykonanie nawierzchni piaskowej oraz wyłazu w podłodze z wykończeniem z płytek gresowych; przebudowę instalacji wewnętrznej w pomieszczeniu wodomierza wchodzącej w kolizji z projektowanym zakresem zmian; wymianę zaworu, obudowę pionów wodociągowych - czytamy na stronie urzędu.

Inwestycja jest realizowana w ramach programu "Maluch plus".

(J.C)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

PłockPłock

2 2

Śmieje sie z Gostynina to miasto z poprzedniej epoki,klub dla dzieci buhaha , motyla noga 05:36, 09.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Grześ Grześ

2 0

I jeszcze dom starców i zaorac Gostynin. PRACY RODACY PRACY BO WSZYSCY WAM Z TEGO GOSTYKA UCIEKNA 11:19, 10.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

3 1

Tak się zastanawiam,kiedy ktoś pomyśli jak stworzyć młodym warunki do spędzania wolnego czasu.Jak na razie zostaje im ławka w parku i nuda ... l 18:12, 10.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do mieszkaniecDo mieszkaniec

3 1

To rodzice,powinni dbać o swoje dzieci i dobre warunki im stwarzać.A nie 500+,brać i gorzałę chlać. 20:16, 10.07.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

LegionLegion

0 0

Mądre słowa 10:47, 13.07.2018


REKLAMA
REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone