Zamknij
REKLAMA

Wybieracie się? Ponad 100 artystów z całego świata na Audioriver!

15:00, 20.07.2018 | J.W
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

W ostatni weekend lipca już po raz trzynasty odbędzie się Audioriver. Braliście udział w poprzednich edycjach? Podobało Wam się? Macie już bilety na tegoroczną odsłonę imprezy? Dzielcie się z nami wrażeniami w komentarzach.

Łącznie stu trzech artystów z całego świata potwierdziło swój udział w płockim wydarzeniu. Przez trzy dnia na dziewięciu scenach będą grać dla fanów muzyki elektronicznej w Polsce.

W tym czasie organizatorzy przygotowali dla gości, ale i dla płocczan, mnóstwo atrakcji zarówno w nocy, jak i za dnia: warsztaty, spotkania z muzykami, wystawy, koncerty itp. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Na plaży rozstawi się aż sześć scen. Main Stage to główna i największa scena, która gości zawsze największe gwiazdy, jak Bonobo. Circus Stage słynie z kultowych closingów. A wielbiciele drum & bass powinni zajrzeć pod Hybrid Tent. Trzy sceny będą nowe: Burn Stage, Kosmos i True Music Stage. Program Burn Stage od dwóch lat umilał uczestnikom dzienną część festiwalu na płockim rynku, w tym roku scena zejdzie nad Wisłę.

Jedna scena stanie na Starym Rynku, gdzie w piątek o 16:00 i w sobotę o 10:30 rozpocznie się impreza. Tu także odbędą się Targi Muzyczne, na których wystawiają się przedstawiciele branży muzycznej. Dwie kolejne sceny pojawią się pod drzewami parku między ul. Rybaki a Mostową, gdzie na niedzielę przenosi się Audioriver. Biletów na ten dzień, tak jak karnetów 3-dniowych już jednak nie ma – zostały wyprzedane.

Przypominamy, że do 22 lipca karnet 2-dniowy kosztuje 280 zł, później cena wzrośnie do 310 zł. W sprzedaży są jeszcze bilety jednodniowe – na piątek albo sobotę - w cenie 170 zł. Nie należy jednak odkładać zakupu biletów, ponieważ ostatnie pięć edycji Audioriver zostało wyprzedanych jeszcze przed otwarciem festiwalowych bram. 

(J.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone