Zamknij
REKLAMA

Poważny wypadek: ranne 4 osoby, w tym dzieci [AKTUALIZACJA, FOTO]

14:29, 25.07.2018 | toza
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP Gostynin

Jak udaje nam się ustalić, na 233 kilometrze autostrady A1 w kierunku Gdańaka dachował samochód osobowy. Na miejscu pracują m.in. policjanci z powiatu gostynińskiego.

Gostynińska policja zgłoszenie o wypadku odebrała o godz. 13.36. Otrzymała je od policjantów z Kutna. Na miejsce udały się też dwa zastępy straży pożarnej i zespoły ratownictwa medycznego. W drodze jest także śmigłowiec LPR.

- Na ten moment policjanci ustalili, że opel insignia z nieznanych przyczyn dachował. W pojeździe znajdowały się 4 osoby, dwoje dorosłych i dwoje dzieci. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala w Kutnie - informuje podkom. Dorota Słomkowska, oficer prasowy KPP Gostynin.

Na miejscu cały czas trwają czynności.

[AKTUALIZACJA, czwartek, godz. 9:30]

Do zdarzenia doszło po godz. 13 na wysokości Pomorzanek po godz. 13:00.

- Na skutek dachowania opla insigni do szpitala przewiezieni zostali: 40-letnie małżeństwo z Kraśnika z dwójką dzieci w wieku 13 i 7 lat. Na szczęście tutaj obyło się bez poważniejszych obrażeń – tylko 40-latka doznała urazu ręki - informuje podkom. Dorota Słomkowska, oficer prasowy KPP Gostynin. 

FOT. 

fot. KPP Gostynin

(toza)
REKLAMA

Komentarze (2)

MichałMichał

3 1

Na urlop, za kierownicą tylko opanowanie i spokój. Agresywny styl jazdy, jest bardzo nie bezpieczny. Być spokojnym i ostatním, którzy pokazują środkowy palec, nie reagować. "Jedź i tak kiedyś na mnie poczekasz", jak mówi můj lékař rodzinny. W Polsce jest bardzo dużo agresywnych kierujących. Ji když jedzie się 50 km/h w miejscu zabudowanym, to i tak młodzi i nie tylko, muszą ominąć, naćpat się przed nos i tan jadę 51 km/h. 14:43, 25.07.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KlaudiaKlaudia

1 0

Niestety Ale prawdziwe. Teraz każdy się spieszy a jak wiadomo pośpiech to nie najlepszy doradca. Trzeba jeździć przede wszystkim "Z głową ", szczególnie, kiedy jedzie się z dziećmi . 14:31, 28.07.2018


REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone