Zamknij
REKLAMA

Dwie osoby zginęły w wypadku. Tragedia na autostradzie [AKTUALIZACJA]

17:39, 25.07.2018 | J.C
REKLAMA
Skomentuj
fot. poglądowe

Kolejny wypadek na A1 i znowu w kierunku Gdańska. Przed godz. 15 na autostradzie A1 zderzyło się kilka pojazdów. Dwie osoby zginęły, trzecia trafiła do szpitala.

Wypadek, o którym informowaliśmy tutaj, wydarzył się na 233 km A1, kolejny zaledwie dwa kilometry dalej, w miejscowości Osiny.

- O godz. 14.56 dyspozytor Skoncentrowanej Dyspozytorni Medycznej w Łodzi przyjął zgłoszenie o wypadku. Jedna osoba nieprzytomna, zatrzymanie krążenia, reanimacja prowadzona przez świadków zdarzenia, jedna osoba zakleszczona, jedna osoba samodzielnie opuściła wrak pojazdu. Na miejsce zadysponowano dwa śmigłowce LPR i karetkę - informowało pogotowie.

Kolejne informacje od medyków były tragiczne - dwie osoby zmarły.

- Jedna na miejscu, druga w trakcie transportu do szpitala. Nie żyją kobieta i mężczyzna w wieku około 50 lat. 55-letnia kobieta trafiła do szpitala - dodaje pogotowie.

Początkowo na miejscu działali policjanci i strażacy z Kutna, bo zgłoszenie dotyczyło odcinka autostrady na terenie powiatu kutnowskiego. Okazało się jednak, że wypadek wydarzył się w powiecie gostynińskim, więc sprawę przejęły służby z Gostynina.

Cały czas należy spodziewać się utrudnień w ruchu na autostradzie.

[AKTUALIZACJA, CZWARTEK, godz. 9:30]

Zderzyły się cztery pojazdy: renault Master, skoda fabia, fiat ducato oraz fiat tipo.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, ze w wyniku gwałtownego hamowania jednego z pojazdów, pozostałe najeżdżały na siebie. Niestety śmierć ponieśli mieszkańcy pow. toruńskiego – 69-letni kierujący skodą i jego 64-letnia pasażerka. Na skutek tego wypadku do szpitala przewieziona została jeszcze jedna pasażerka skody. Pozostałe 5 osób uczestniczących w wypadku nie wymagało pomocy medycznej - informuje podkom. Dorota Słomkowska, oficer prasowy KPP Gostynin.

(J.C)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone