Zamknij
REKLAMA

Targi Dziecięce PEPS

11:52, 14.09.2018 | Ogłoszenie
Skomentuj

Serdecznie Zapraszamy 


         Już w tą sobotę (15.09) odbędzie się niepowtarzalne wydarzenie- Bezpieczne Dziecko z PEPS'em! Specjalnie dla przyszłych i obecnych rodziców zorganizowane zostanie spotkanie z najlepszymi ekspertami w Polsce ds. bezpiecznego przewożenia dziecka. Eksperci marek takich jak m.in. Maxi-Cosi, Britax Romer, Avionaut, Chicco, Axkid, Takata - zaprezentują najnowsze rozwiązania z zakresu ochrony dziecka - innowacyjne foteliki, najnowsze systemy bezpieczeństwa i wiele więcej, Dla wszystkich zainteresowanych przewidziana będzie specjalna oferta dostępna tylko podczas targów. Ponadto wózki Tutek, Baby Jogger, Britax Romer, Chicco, Junama - w specjalnej ofercie.

          Darmowe inspekcje fotelikowe- masz wątpliwości czy twój fotelik jest prawidłowo dobrany do dziecka i auta? Nie wiesz czy Twoje dziecko podróżuje bezpiecznie? Odpowiemy na wszystkie pytania - m.in dlaczego fotelik RWF, czym jest norma i-Size, dlaczego odpowiedni dobór fotelika jest tak istotny i wiele więcej odpowiedzi na Wasze pytania!

          Przyjedź autem - zabierz dziecko - eksperci Salonu Dziecięcego PEPS oraz w.w marek dobiorą fotelik do Twojego dziecka i samochodu, zamontujemy fotelik z samochodzie oraz przeszkolimy w zakresie bezpiecznego przewożenia dziecka!
Ponadto wózki dziecięce - 2w1/3w1 oraz spacerowe- prezentacja najbardziej funkcjonalnych modeli w specjalnej ofercie.

 

Gwarantujemy Najlepszą Cenę oraz Ogrom Wiedzy z zakresu bezpieczeństwa !
 

Do zobaczenia już w sobotę od 9 do 16 !
Salon Dziecięcy PEPS
Kutno, ul. Podrzeczna 9 - oraz parking vis-a-vis Salonu!

 

(Ogłoszenie)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone