Zamknij
REKLAMA

Złóż swój projekt do Budżetu Obywatelskiego

09:25, 11.10.2018 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

Zachęcamy do składania swoich propozycji zadań do wykonania w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019. Do 19 października 2018 r. trwa nabór projektów do zrealizowania w IV edycji Budżetu Obywatelskiego.

Przypominamy, że tak jak w ubiegłym roku jest możliwość realizacji oprócz projektów inwestycyjnych, również projektów o charakterze kulturalnym i sportowym oraz zgłoszenie projektu przez Lidera/Liderów (2 osoby).

Należy mieć jednak na względzie, że projekty o charakterze kulturalnym lub sportowym muszą być przeprowadzone na terenie miasta Gostynina i nie mogą być częścią imprez i uroczystości organizowanych bądź współorganizowanych przez Gminę Miasta Gostynina lub jej jednostki organizacyjne, spółki miejskie, zakłady budżetowe.

Przewiduje się, że kwota wydatków, która może zostać wydzielona w budżecie miasta na realizacje tych projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego będzie wynosiła do 500.000 zł, a całkowity koszt realizacji pojedynczego projektu (w tym sporządzenie odpowiedniej dokumentacji o ile to konieczne) nie może przekroczyć kwoty 80.000 zł w projekcie inwestycyjnym, a w projektach kulturalnych i sportowych 30.000 zł.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Budżet Obywatelski 2019'' składamy w sekretariacie Urzędu Miasta Gostynina, ul. Rynek 26, pok. nr 205 lub wysyłamy listem na podany wyżej adres - wówczas za datę złożenia zgłoszenia uważa się datę wpływu zgłoszenia do Urzędu Miasta Gostynina.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania ciekawych, wartych realizacji projektów.

Źródło: UM Gostynina

(J.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Jan Jan

1 2

Mogę złożyć projekt, dlaczego nie ma drogi asfaltowej od Kluska w kierunku Gorzewa, do Białych źródeł. Przecież to Klusek. 12:38, 11.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone