Zamknij
REKLAMA

Patriotycznie w Przedszkolu nr 4

13:30, 08.11.2018 | UM Gostynin
REKLAMA
Skomentuj

Jako pierwsza placówka w Gostyninie Przedszkole nr 4 rozpoczęło obchody 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Uroczystość rozpoczęła się przy budynku placówki posadzeniem dębu pamięci i przecięciem wstęgi przy tablicy pamiątkowej, do której zaproszony został m.in. burmistrz Paweł Kalinowski.

Gospodarz miasta zwrócił się do dzieci, życząc im, aby rośli tak jak posadzony dąb i w przyszłości zostali znamienitymi Polakami.

Następnie wszyscy udali się do przedszkola na przedstawienie z okazji 11 listopada - Święta Niepodległości, które wraz z wychowawczyniami przygotowała grupa 5 i 6-latków. Wszystkich na widowni poruszył program slowno-muzyczno-taneczny, przypominając zebranym pieśni i tańce patriotyczne. Odśpiewany został też hymn Polski.

Mali aktorzy za swoją doskonałą grę otrzymali gromkie brawa. Nie obyło się też bez gratulacji i życzeń oraz słodkich upominków, które wręczył także burmistrz.

(UM Gostynin)
REKLAMA

Komentarze (2)

ZuzannaZuzanna

0 1

Powiadam wam,jesteśmy jako pokolenie wyjątkowymi szczęściarzami.Mamy narodową krainę.Niemcy w okresie II wojny,przepędziły Żydów.Ruskie w 1945,przepędziły Niemców.Amerykanie w 1989,przepędziły ruskich.Mamy raj na ziemi i cieszmy się z tego! 20:33, 09.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GenowefaGenowefa

0 0

Zuzanna,to nie jest takie proste.Ruskie,to wiele homo sowietikus nam tutaj przez lat,omal 50 wychodowali. 21:18, 09.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone