Zamknij
REKLAMA

Świąteczne szaleństwa w Starej Betoniarni. "Kacper, to dla Ciebie" [ZDJĘCIA]

16:57, 02.12.2018 | B.N
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkańcy Gostynina i okolic po raz kolejny zjednoczyli się w szczytnym celu. Dziś, całe rodziny opanowały Starą Betoniarnię, by wesprzeć chorego na nowotwór Kacpra Zimnego. Nie zabrakło atrakcji i dobrej zabawy, zwłaszcza dla najmłodszych. 

Kiermasz ciast, malowanie twarzy, aukcja rękodzieła, zabawy i animacje dla dzieci - przy ul. Bierzewickiej 32 nie można było narzekać na nudę. Serca uczestników wydarzenia niewątpliwie skradły egzotyczne zwierzęta, takie jak: skorpion, agama, boa, czy padalec, które wędrowały rąk do rąk, wzbudzając fascynację i wywołując delikatny dreszczyk emocji. Specjalnie z myślą o maluchach, w MCH pojawił się również Święty Mikołaj, któremu towarzyszyła - porywająca wszystkich do wspólnej zabawy - Śnieżynka. 

Na stołach, poza rękodziełami dominowały słodkie frykasy przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie. Również zapewnienie muzycznych doznań spoczęło na barkach podopiecznych placówki mieszczącej się przy ul. Kowalskiej; czteroosobowy band szybko zdobył sympatię przybyłych gości, którzy nagrodzili ich występ gromkimi brawami. 

Pieniądze zebrane podczas dzisiejszej imprezy zostaną przekazane na leczenie 10-letniego Kacpra. U chłopca zdiagnozowano nowotwór złośliwy kości z przerzutami do płuc. Obecnie Kacper przechodzi zabiegi chemioterapii.  

(B.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Przygłóp tak ma.Przygłóp tak ma.

4 0

Po mieście lata taka pinda,co to o zwierzęta dba.Ale pinda zapomniała,że z tego starego jej auta,to smog się wydobywa i zwierzęta i ludzi TRUJE. 20:43, 06.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA