Zamknij
REKLAMA

Podsumowanie zbiórki dla Kacperka. Udało się uzbierać...

09:30, 03.12.2018 | B.N
REKLAMA
Skomentuj

Za nami akcja charytatywna na rzecz Kacpra Zimnego. Wczoraj, w Starej Betoniarni, od godz. 10 do godz. 16. trwała zbiórka pieniędzy połączona z atrakcjami dla najmłodszych. W trakcie akcji udało się uzbierać ponad 5 tys. zł!

W przedsięwzięcie zaangażowało się gro osób m.in: Atelier kosmetyczne oraz Salon Fryzjerski Atelier Halina Reorowicz z MCH Stara Betoniarnia, Latino Cafe, F.H. Tom-Teks, Trening ROOM 92'- Studio Treningu Personalnego PUH Helios - art. do tenisa stołowego, Studio Fotograficzne balcerzak.info Tomasz Balcerzak, Zwierzakoluby, Piotrek Monika Gutkowscy, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Zespół Szkół im. M Skłodowskiej-Curie w Gostyninie i wielu innych dobroczyńców.

Łącznie, na leczenie Kacpra uzbierano kwotę 4907,91 plus 740 zł z puszki z salonu fryzjerskiego Atelier. 
Już 9 grudnia w Hali Sportowej w Dobrzykowie odbędzie koncert charytatywny dla 10-letniego Kacperka. 

(B.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone