Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowy roku - kto zasłużył na to miano?

11:41, 02.01.2019 | B.N/KPP Gostynin
REKLAMA
Skomentuj

Już po raz dziesiąty gostynińska policja zaprasza mieszkańców powiatu gostynińskiego do udziału w X edycji konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2018”. W ubiegłorocznym plebiscycie tytuł Najpopularniejszego Dzielnicowego trafił do st. asp. Grzegorza Stanisławskiego odpowiedzialnego za rejon trzeci  Rewiru Dzielnicowych. Kto zwycięży tym razem? 

Podstawą do oceny będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą anonimowej ankiety. Głosy można oddawać do końca stycznia, a laureata poznamy w lutym po podliczeniu zebranych ankiet.. Priorytetem pracy dzielnicowego jest utrzymywanie bezpośredniego kontaktu ze społecznością lokalną przez co ma możliwość poznania opinii dotyczącej jej potrzeb, obaw i problemów, a przez to dedykowanie precyzyjnych działań zaradczych zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom rejonu.

 Głosy na poszczególnych dzielnicowych mogą oddawać mieszkańcy miasta i powiatu poprzez wypełnianie kuponów konkursowych i dostarczenie ich osobiście do urn lub pocztą do komendy. Skrzynki na ankiety wystawione będą w pomieszczeniach komendy oraz posterunków policji KPP w Gostyninie, a także w siedzibach lokalnych urzędów administracji samorządowej.
Dodatkowo głos można oddać za pomocą ankiety internetowej na stronie: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wgs/ankiety
lub wysłać za pomocą poczty e-mail: [email protected]
 

(B.N/KPP Gostynin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

AdiAdi

3 2

Ksiondz proboszcz 06:04, 03.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

marekmarek

2 0

Legion na dzielnicowego 16:46, 03.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone