Zamknij
REKLAMA

Konkurs "Mój las" rozstrzygnięty

16:04, 10.01.2019 | UM Gostynin
REKLAMA
Skomentuj

W sali Nadleśnictwa Gostynińskiego obyło się podsumowanie i uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Mój las” organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody. Jak co roku, uczniowie z terenu powiatu gostynińskiego wzięli udział w konkursie, który oprócz poszerzania wiedzy przyrodniczej i ekologicznej, zachęca również do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.

Konkurs skierowany był do czterech kategorii wiekowych:
I kategoria – uczniowie klas I-III szkoły podstawowej „Moja ulubiona pora roku w lesie”
II kategoria – uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej „Mieszkania leśnych zwierząt”
III kategoria – uczniowie klas VII-VIII i gimnazjum „Zapraszam na trzydniową wycieczkę do lasu w mojej okolicy”
IV kategoria – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych „Drewno - wczoraj, dziś i jutro”
Kolejne


Komisja Konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia następującym osobom:

Kategoria I:
I miejsce - Maja Szulczewska pod kierunkiem Pani Beaty Milczarek - Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Sokołowie
II miejsce – Oliwia Blejder pod kierunkiem Dorota Stanicka – Specjalny Ośrodek Szkolno-wychowawczy im. Jana Pawła II w Gostyninie

Kategoria II:
I miejsce – Amelia Kowalczyk pod kierunkiem Małgorzaty Dylewskiej – Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
I miejsce – Zuzanna Zygmunt pod kierunkiem Małgorzaty Dylewskiej – Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
I miejsce – Maja Górecka pod kierunkiem Elżbiety Durmaj – Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Sannikach
II miejsce – Maja Michalak pod kierunkiem Jadwigi Mańkowskiej – Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sierakówku

Kategoria III:
I miejsce – Nela Boratowska pod kierunkiem Grażyny Oliwy – Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
II miejsce – Natalia Kusiak pod kierunkiem Grażyny Oliwy – Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
II miejsce – Bartosz Laskowski pod kierunkiem Moniki Kacprzak – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Zwoleniu

Kategoria IV:
I miejsce – Alicja Kurek pod kierunkiem Lidii Muchy – Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie

Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!

 

(UM Gostynin)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone