Zamknij
REKLAMA

Młoda tenisistka ALFA Gostynin stanęła na podium!

05:48, 21.01.2019 | B.N/UKS Alfa Gostynin
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę wychowankowie UKS ALFA Gostynin walczyli w III Grand Prix Mazowsza w tenisie stołowym w kategorii kadet oraz skrzat. Sukces świętować może jedna z podopiecznych gostynińskiego klubu, której udało się wskoczyć na podium. 

Maja Pawłowska stanęła na najniższym stopniu podium. Ponadto Aleks Stasiński oraz Bartosz Naczmański zajęli miejsca w przedziale 33-40.
Bardzo dobrze spisali się najmłodsi zawodnicy w kategorii skrzat: Szymon Jędrzejewski zajął 6 miejsce, natomiast jego kolega Miłosz Milczarski zajął 7 miejsce.

Gratulujemy!

 

(B.N/UKS Alfa Gostynin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone