Zamknij
REKLAMA

Trwa tegoroczna kwalifikacja wojskowa

15:48, 14.03.2019 | J.C
REKLAMA
Skomentuj

Trwa tegoroczna kwalifikacja wojskowa na terenie powiatu gostynińskiego. Obowiązkiem stawienia się przed komisją lekarską objęci są mężczyźni, którzy w tym roku kalendarzowym kończą dziewiętnaście lat. W tym roku objętych obowiązkiem stawienia się przed Komisję w Gostyninie jest ponad 300 osób.

Nowością w tym roku jest możliwość spotkania się z żołnierzami z Jednostki Wojskowej z Sochaczewa i z Wojsk Obrony Terytorialnej z Płocka, z którymi młodzi mężczyźni rozmawiają o przebiegu służby i zapoznają się z ich wyposażeniem indywidualnym i obsługiwanym sprzętem.
W dniu 20 lutego starostaArkadiusz Boruszewski odwiedził Powiatową Komisję Lekarską i rozmawiał z jej członkami o przebiegu kwalifikacji.

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

OlaOla

4 0

Do kwalifikacji niech przystąpi Xyz. Będzie miał dużo wazeliny. 08:51, 16.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TolaTola

2 0

Święta prawda,droga Olu.Wazelina to już nie wystarczy,tylko trzy lewatywy,na początek wystarczy. 19:54, 16.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone