Zamknij
REKLAMA

Podsumowanie akcji „Wielkanoc 2019”

16:13, 23.04.2019 | J.C
REKLAMA
Skomentuj

W okresie od 19 do 22 kwietnia policjanci prowadzili działania „Wielkanoc 2019”. Podczas czterech dni akcji na terenie powiatu gostynińskiego doszło do 2 niegroźnych kolizji. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości ponad 250 osób oraz zatrzymali 2 kierujących „na podwójnym gazie”.

Policyjne działania „Wielkanoc 2019″ rozpoczęły się w piątek. Tak jak i w latach poprzednich gostynińscy funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących. Zwracali uwagę na stan trzeźwości kierowców, przypadki przekraczania prędkości oraz nieprzestrzegania obowiązku jazdy w zapiętych pasach bezpieczeństwa.

W trakcie działań przebadano trzeźwość ponad 250 osób. Niestety dwóch kierujących poruszało się pojazdami w stanie po spożyciu alkoholu, w tym 47-letni mieszkaniec gminy Łąck kierował ciągnikiem rolniczym mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Ponadto policjanci ujawnili blisko 70 wykroczeń drogowych – głownie za przekroczenie prędkości, brak zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz korzystanie z telefonów podczas kierowania pojazdem. Od piątku do dnia wczorajszego funkcjonariusze odnotowali 2 niegroźne kolizje drogowe.
Tylko wczoraj mundurowi zatrzymali 3 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość powyżej 50km/h w obszarze zabudowanym. Niechlubnym rekordzistą okazał się 35-letni kierujący Seatem, który poruszał się z prędkością 116km/h.

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

nosalnosal

0 0

mnie i moim najbliższym weekend spokojnie minał, a trasa przejechana z yanosikem. zle nie bylo 18:19, 24.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone