Zamknij
REKLAMA

Konkurs o bezpieczeństwie w Przedszkolu nr 4

13:48, 16.05.2019 | J.C
REKLAMA
Skomentuj

Przedszkole Miejskie nr 4 w Gostyninie po raz kolejny zorganizowało międzyprzedszkolny konkurs "Bądź przezorny na drodze". W tym roku w jury konkursowym oceniającym wiedzę najmłodszych z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym zasiadł zastępca Komendanta Powiatowego Policji, nadkom. Radosław Romanowski.

Do konkursu przystąpiły Przedszkola Miejskie nr 2, 4 i 5 z Gostynina oraz Przedszkole Samorządowe w Łącku i Sannikach. Drużyny przedszkolaków dzielnie odpowiadały na niełatwe pytania z zakresu znajomości podstawowych przepisów ruchu drogowego, znaków i sygnałów drogowych, bezpieczeństwa w kontaktach z osobami obcymi i zwierzętami oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnościami. Konkursowa rywalizacja przeplatana była prezentowaniem zdolności wokalnych dzieci, a oczywiście repertuar związany był ściśle z bezpieczeństwem. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę oraz słodki poczęstunek od burmistrza Pawła Kalinowskiego.  

W skład jury oceniającego wiedzę najmłodszych wchodzili również przedstawiciele Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie, oddziału gostynińskiego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku oraz Straży Pożarnej.

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone