Zamknij
REKLAMA

Powiatowe obchody Dnia Strażaka

17:47, 21.05.2019 | J.C
REKLAMA
Skomentuj

W dniu 17 maja w godz. popołudniowych przed Komendą Powiatową Straży Pożarnej odbyły się uroczystości obchodów Dnia Strażaka, których organizatorami byli: Koło Terenowe ZZS "Florian" w KP PSP w Gostyninie, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP oraz Komendant Powiatowy PSP w Gostyninie.

Uroczystość rozpoczęła się od meldunku dowódcy uroczystości, wprowadzenia pocztu sztandarowego, odśpiewania hymnu państwowego i hymnu Związku OSP RP.

Gości powitał Komendant Powiatowy PSP st. bryg. mgr inż. Roman Kossobudzki.

Następnie odczytano rozkazy personalne o awansach i wyróżnieniach oraz zostały wręczone odznaczenia.

Wśród występujących gości był burmistrz Paweł Kalinowski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Rederem. Gospodarz naszego miasta m.in. powiedział: "Dzisiejsze święto, to wyjątkowy czas, dlatego wyrażam wdzięczność za wartości, które wnosicie Państwo w nasze codzienne życie, a jest to pełna zaangażowania służba i odwaga podczas trudnych, często niebezpiecznych działań”.

Na zakończenie wystąpił komendant Roman Kossobudzki, który podziękował wszystkim przybyłym, a szczególnie strażakom, za ich trudną pracę oraz odchodzącym na emeryturę dwóm pracownikom, podkreślając ich ogromne zaangażowanie i pasję, jaką wkładali w wypełnianie swoich obowiązków.

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

FlorianFlorian

4 1

Wiadomo,chłopaki się obijają,ale się starają i za to ich lubimy. 19:24, 21.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone