Zamknij
REKLAMA

Dzień Mamy i Taty w gostynińskiej Jedynce

18:01, 28.05.2019 | J.C
REKLAMA
Skomentuj

24 maja 2019 r. Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyninie obchodziła bardzo ważne święto w kalendarzu wydarzeń szkolnych - Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji uczniowie klas IIa, IIb oraz IIc wraz z wychowawcami – Izabelą Markiewicz, Moniką Majewską i Teresą Zarzycką oraz Karoliną Adamaszek zorganizowały uroczystość dla rodziców. Sala gimnastyczna w krótkim czasie wypełniła się po brzegi ponieważ wiadomo było, że w tym dniu zagrają najlepsi aktorzy.

Dzieci powitały przybyłych gości menuetem, po którym wśród dźwięków piosenek „Dziećmi jesteśmy tylko raz” i „Cudownych rodziców mam” wybrzmiały życzenia dla najważniejszych osób w życiu każdego człowieka – Mamy i Taty. W podziękowaniu za miłość, dobroć, opiekę oraz cierpliwość uczniowie zadedykowali swoim najbliższym specjalnie dla nich przygotowane przedstawienie pt.: „W Szachogrodzie”.

Po zaprezentowaniu doskonałej gry aktorskiej, zgromadzonym na sali mamom i tatom wręczono upominki. Brawom nie było końca, a ich echo zapewne jeszcze dziś niesie się po szkolnych korytarzach. W oczach wielu osób zasiadających na widowni pojawiły się łzy wzruszenia.

Anna Pakulska

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone